Kontakteeru meiega, et saada personaalset nõustamist enda nägemuse täitmiseks!

Kaubamärgid

IMOLA CERAMICA

Imola Ceramicat iseloomustab väga lai tootevalik: keraamilised plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid, fassaadiplaadid, köögiplaadid, trepiplaadid.
Alates 1874. aastast on Cooperativa Ceramica d’imola olnud keraamikasektori etalon, mis on tingitud traditsioonide ja innovatsiooni ainulaadsest segust ning on siiani rahvusvahelise tipptaseme kaubamärk. Tooted, mis suudavad alati tõlgendada turu vajadusi. Tooted, mis on ainulaadsed, sest need on tõelise keraamikaarmastuse tulemus.

LAFAENZA CERAMICA

LaFaenza on Cooperativa Ceramica d’Imola kaubamärk, mis on pühendatud nii elamute kui ka väikeste ja keskmise suurusega jaemüügiruumide sisekujundusele. Kaubamärk väljendab kaasaegset, rafineeritud, keerukat ja eristuvat stiili, milles on meie keraamikatraditsioonide hool ja oskused.

AXOR

AXOR asutati 1993. aastal. Ettevõtte missiooniks on arendada ainulaadse disaini, tehnoloogia ja tootmiskvaliteediga segisteid ja dušše. Algusest peale on kaubamärk lähtunud kolmest põhiväärtusest – avangard, isikupärastamine ja täiuslikkus – ning on nüüdseks muutunud uuendusliku, rafineeritud ja eritellimusel põhineva vannitoa disaini sünonüümiks. Koos rahvusvaheliselt tunnustatud disaineritega välja töötatud AXORi tooted saavad sageli disainiauhindu. AXOR on Hansgrohe Groupi kaubamärk.

HANSGROHE

Hansgrohe Group on nimi, mis seostub vastupidavate ja kvaliteetsete toodete ning vastutusega inimeste ja keskkonna ees. Ressursisäästlike toodete kestlik tootmine on ettevõtte rahvusvahelisse tegevusse kindlalt sisse kirjutatud.
Hansgrohe tooteid iseloomustavad kõrge kvaliteet, suurepärane disain, äärmuseni lihvitud kasutajamugavus ja pikk kasutusperiood. Hansgrohe tooteid on korduvalt pärjatud rahvusvaheliste disainiauhindadega. Toodete hulka kuuluvad valamusegistid, dušisegistid, dušid, vannisegistid, termostaatsegistid, dušipaneelid, laedušid, bideesegistid, valamud, vannid, kraanid, köögisegistid, vannitoa aksessuaarid, valamusifoonid, vannisifoonid.

DURAVIT

Duravit on juhtiv Saksa sanitaartehnika, vannitoasisustuse ja vannitoamööbli tootj. Nende erinevaid vannitoakollektsioone ja tooteid on disaininud Norman Foster, Philippe Starck, Sieger Design, Matteo Thun, EOOS Group ja paljud teised. Duravit võtab arvesse keskkonnamõju ja tagab, et mis iganes ta toodab, kasutab ta loodusvarasid vastutustundlikult.
Toodete hulka kuuluvad valamud, WC potid, seinapealsed WC-d, valamukapid, vannitoapeeglid, peeglikapid, vannid, mullivannid, dušialused, dušinurgad, vannitoakapid, aurusaunad, saunad, köögivalamud.

KARTELL by LAUFEN

Kartell by Laufen: piiramatud kombineerimisvõimalused ja värvimängud, mis muudavad vannitoa kindla otstarbega ruumist sisustuselementide sujuvaks ja paindlikuks sümbioosiks. Kandilistest vormidest on loodud erinevaid tõlgendusi ning erakordse disainiga kvaliteetsetest materjalidest tooted panevad aluse uut tüüpi eluruumile. 
Itaalia kuulus praktiline disain on ühendatud Šveitsi juhtiva keraamikakaubamärgi tööstusliku täpsusega, et luua kollektsioon, mis purustab vannitoakujunduse senised dogmad. See ruum võib olla kui varjupaik – koht, kus taastada füüsilist ja vaimset heaolu. Aastate jooksul on vannituba teinud läbi märkimisväärse arengu: kodu ühte nurka pagendatud lihtsast pesuruumist on saanud kutsuv keskkond, mis on kooskõlas uusimate sisekujundustrendidega. Vannituba peab sammu maitsete arengu ja eluviisi muutustega ning Kartell by Laufeni kollektsioon pakub oma puhaste vormidega vabadust ühendada läbipaistvuse kergus keraamika jäiga ja tugeva olemusega. 

LAUFEN

Ettevõtte põhikompetents on teadmised sanitaartehnika tootmise valdkonnas. Üle 125 aasta on LAUFENi kaubamärk kasutanud vanimat teadaolevat tempermaterjali, et valmistada uuenduslikke sanitaartehnilisi tooteid tipptasemel. Teadmised vannitoa kui terviku kohta, kujunesid välja LAUFENi pädevusest keraamika tootmises ja keerukast disainist. LAUFENi tooted teeb esmapilgul ainulaadseks see, et nende Šveitsi disain ühendab endas kaks suurt disainisuundumust: lõunamaade emotsionaalne disain ja põhjamaade täpsuse ja lihtsuse disaini traditsioon.

VILLEROY & BOCH

Alates oma asutamisest 1748. aastal on keraamikatootja arenenud rahvusvaheliseks elustiili kaubamärgiks. Villeroy & Boch, nagu väga vähesed teised kõrgklassi kaubamärgid, on sügavalt juurdunud Euroopa kultuuris. Ja nii, nagu ainult suur kaubamärk suudab, on ta mõistnud, kuidas säilitada oma identiteeti, kuid samal ajal ajaga kaasas käia. Võimalik sisustada kogu oma vannituba vaid Villeroy & Bochi toodetega.
Villeroy & Boch toodab uuenduslikke ja stiilseid tooteid, et täiustada inimeste elusid, pakkuda pidevat inspiratsiooni ja avada uusi horisonte tõeliselt isikupäraseks sisekujunduseks.

ALAPE

Alates 1896. aastast on Alape tootnud glasuurituid terasest valamuid ja valamukausse, mis vastavad kõrgeimatele nõudmistele materjali, vormi ja funktsiooni osas. Alape manufaktuuris valmistatakse tooteid, mis vastavad võrdselt põhilistele puhastus- ja esteetilistele vajadustele ning sobituvad erinevatesse elukeskkondadesse. Üle 120 aasta on glasuuritud teras seega olnud mitte ainult materjal, vaid ka inspiratsiooniallikas. Töö titaanterasest ja emailglasuurist koosneva komposiitmaterjaliga innustab neid saavutama maksimaalset loomingulist tulemuslikkust. Meisterlik käsitöö, valmistatud Saksamaal.

APARICI

Hispaania keraamilise plaadi, seinaplaadi, põrandaplaadi ja köögiplaadi tootja, kelle tooteid iseloomustab eelkõige väga lai valik ja väga hea kvaliteet.  Ceramicas Aparici esindab kõrgeimat tootmiskvaliteeti ja uuenduslikku disaini. Selle pereettevõtte esmaklassiline keraamika ja portselan on kogu tööstusharu arengute ja suundumuste edasiviiv jõud ning on esindatud kogu maailmas.

AVA CERAMICA

La Fabbrica tütarfirma, Ava Ceramica, pakub keraamilisi plaate erakordselt suurte mõõtudega. Itaalia kõrgekvaliteediliste keraamiliste põranda- ja seinaplaatide tootmine ja turustamine. Evolutsioon seisneb tehnikas, loovuses ja mitmekülgsuses, mis üheskoos annavad elu kõige ambitsioonikamatele disainilahendustele.

BURGBAD

Algusest peale oli see nii igapäevase kui ka täiusliku funktsionaalsuse arvestamine; see oli kirg silmapaistva kvaliteedi vastu ja on juba aastaid olnud ka terviklik jätkusuutlikkus.
Burgbad on näiteks esimene süsinikdioksiidivaba vannitoamööbli tootja. Samuti on nende tootmisüksused Schmallenbergis, Gredingis ja Lauterbachis alates 2020. aastast täielikult üle võtnud “Furniture made in Germany”, sest usuvad, et usaldusväärsed ja läbipaistvad tarneahelad on veel üks oluline jätkusuutlikkuse aspekt.

CERAMICA RONDINE

Ceramica Rondine on rahvusvaheline liider keraamiliste plaatide valdkonnas. Rondine keraamilised kollektsioonid on loodud selleks, et ühendada funktsionaalsus ja esteetika disaini- ja mööbliprojektides, kasutades laialdaselt ära keraamilise keraamika omadusi.
Ceramica Rondine köögiplaadid, vannitoa-, elutoa- ja välistingimustes kasutatavad plaadid on inspireeritud puidudisainist ja minimalistlikest tsementpindadest, unustamata seejuures looduslikku ja elegantset marmorit, et kaunistada eluruume ja ehitussektorit.

CE.SI

CE.SI. on juba üle 50 aasta leiutanud, kavandanud ja tootnud kvaliteetseid keraamilisi plaate, mida hinnatakse kogu maailmas ja mis suudavad rahuldada ka kõige nõudlikumaid kliente. Pidev värvide uurimine koos valitud tooraine kasutamisega teeb CE.SI.’st rahvusvaheliselt tuntud liidri nii seina- kui ka põrandaplaatide glasuuritud keraamilise keraamika tootmises. Suurte suuruste, värvide ja viimistluste lai valik pakub lõputuid kombinatsioone ja huvitavaid lahendusi.

DORNBRACHT

Dornbracht on juhtiv spetsialist vannitubade, spaade ja köökide tipptasemel disainvarustuse ja aksessuaaride alal.
Dornbracht kui kõrgekvaliteediline kaubamärk seisab tootmises innovatiivse tehnoloogia ja kõrgekvaliteediliste standardite eest. “Made in Germany”, tähendab Dornbrachti jaoks kõrgelt kvalifitseeritud töötajaid ja moodsaid tootmistehnoloogiaid.
Selgelt määratletud disainiprintsiibid tagavad jätkusuutliku esteetilise ja isikupärase tootedisaini, millega Dornbracht on saavutanud ülemaailmse tunnustuse.

DUKA

Duka dušivaheseinad on ainulaadsed eksemplarid, mis ühelt poolt peegeldavad ostja individuaalsust ja teiselt poolt kaunistavad vannituba kui ehteid. Duka dušikabiin on kõrgtehnoloogia, mille läbimõeldud sisustus tagab mugavuse, ohutuse ja vastupidavuse. Duka on spetsialist ka eritellimusel põhinevate dušikabiinide alal. Kõik eritellimused on ühekordsed projektid, kus dušikabiinid on projekteeritud millimeetri täpsusega, et need sobiksid ideaalselt teie vannituppa.

GEBERIT

Ülemaailmselt tegutsev Geberiti kontsern on sanitaartehnikatoodete valdkonnas Euroopa turuliider. Geberit on tugevalt esindatud enamikus Euroopa riikides ja suudab seetõttu pakkuda ainulaadset lisandväärtust nii sanitaartehnika kui ka vannitoakeraamika vallas. Šveitsis peakontorit omav juhtiv sanitaartehnika ja vannitoa sisustuse tootja, millel on tootmisüksusi erinevates riikides. Pakume nende kvaliteetseid WC seinasiseseid raame, loputusnuppe, duši äravoolurenne, trappe ja muid santaartehnika seadmeid ja süsteeme.

IBERO CERAMICS

Hispaania keraamilised plaadid, seinaplaadid, põrandaplaadid ja köögiplaadid. Esindatud on nii klassikalised seinaplaadiseeriad kui täismass põrandaplaadid kommertspindadele.

IL FERRONE

Ferrone Cotto Impruneta on sünonüümiks Impruneta terrakotta traditsioonidele, kuid eelkõige on see pidev innovatsioon ja jätkusuutlikkus, mida iseloomustab materjalide arendamine, et pakkuda alati täiuslikku keskkonnasõbralikku toodet igasse ruumi.
Ferrone Cotto Impruneta on puhas ja jätkusuutlik toode, sest see on sündinud nelja loodusliku elemendi – savi, õhu, vee ja tule – kasutamisel.

IMPERIAL

Suurte traditsioonidega Inglismaa vannitosisustuse tootja. Lai valik klassikalises stiilis vannitoatooteid. Võimalik sisustada kogu oma vannituba vaid IMPERIAL toodetega. Toodete hulka kuuluvad: vannid, dušialused, dušinurgad, WC potid, valamud, vannitoamööbel, valamu-, duši- ja vannisegistid.

JACUZZI

Jacuzzi on maailmakuulus tootja, kelle toodete hulka kuuluvad: massaaživannid, mullivannid, minibasseinid, dušinurgad ja aurusaunad. Tänapäevased koduspaa lahendused lõõgastumiseks ja naudinguks.

KERASAN

Kerasan on Itaalia sanitaartehnika tootja kelle toodete hulka kuuluvad: sanitaarkeraamika tooted, vannitoamööbel, valamu- ja vannisegistid, dušid ning vannitoa aksessuaarid.

LA FABBRICA CERAMICA

Itaalia keraamilised plaadid, seinaplaadid, põrandaplaadid. Väga lai valik kvaliteetseid seina- ja põrandaplaate nii kodukasutuseks kui ka kommertspindadele.
La Fabbrica on juhtiv Itaalia kõrgekvaliteediliste keraamiliste põranda- ja seinaplaatide tootja ja turustaja. Avangardistlikud kollektsioonid, mis võimaldavad tänu kõige arenenumate tehnoloogiate kasutamisele rahuldada arhitektuuri ja sisekujunduse kõige keerukamaid tehnilisi nõudeid koos Itaalias valmistatud stiili ja elegantsiga.

NICOLAZZI

Itaalia tuntud segistite ja vannitoasisustuse tootja, kelle toodete hulka kuuluvad: valamusegistid, vannisegistid, dušisegistid, dušid, vannitoa aksessuaarid, kraanid, dušikomplektid, laedušid.Kõiki tooteid on võimalik tellida väga erinevate pinnaviimistlustega.

TECE

Saksa kvaliteetne sanitaartehnika ja vannitoasisustuse tootja, mille laias tootevalikus on WC seinasisesed raamid, loputusnupud, äravoolurennid, põrandatrapid ja palju muid sanitaartehnika tooteid. Thomas Fehlings võttis ettevõte missiooni kokku lihtsa joonise ja sõnadega: „vesi sisse, vesi välja”. Seejuures pidas ta silmas mitte üksnes kasutaja mugavust ja elustandardit, vaid ka projekteerijate, arhitektide, paigaldajate ja operaatorite nõudmisi.
90 protsenti TECE toodetest töötavad kindlalt ja nähtamatult seina taga või seina sisse paigaldatava mooduli sees. Vaid 10 protsenti on nähtaval seina ees. See hõlmab näiteks ka meie loputuspaneele ja duširenne.
Meie süsteemilahendused ühendavad püsivalt ohutu töö ja ajatu disaini. See kombinatsioon esindab meie ettevõte liikumapanevat jõudu – muuta head tooted veelgi paremaks.

TREND

Alates ettevõtte asutamisest 2000. aastal on TREND Group saavutanud maine turu-uuringute, uute suundumuste ja tootearenduse eestvedajana. TREND Group on üks maailma juhtivaid värvilise klaasmosaiigi, Veneetsia emaili, kullatud lehtmosaiigi ja töödeldud kivipindade tootjaid. TREND näitab ainulaadset võimet sulandada Itaalia traditsiooni põhiprintsiipe tänapäeva kõige kuulsamate disainerite, arhitektide ja kunstnike dünaamilise loovusega.

VICTORIA + ALBERT

Victoria + Albert Baths on Briti kaubamärk, mis on ülemaailmselt kuulus vabalt seisvate vannide ja valamute tootja. Organisatsioon loodi 1996. aastal Ühendkuningriigis vannide ja vannitootmise kirega. Tänapäeval ühendavad Victoria + Alberti rahvusvahelised juured ülemaailmse disaini, müügi- ja turundustegevuse ning ettevõttesisese tootmise, et pakkuda luksuslikke ja kauakestvaid tooteid.

VITROGRES

VITROGRES on kõige täiuslikuma kujuga mosaiik turul. Nende plaadid on lamedad ja täiuslikult ruudukujulised. VITROGRESi vuugid on kõige õhemad. Nad Kasutavad toorainena esmaklassilist klaasi ja seetõttu ei ole plaatidel mingeid laike, aukusid ega ebatäiuslikkust. Nad kasutavad oma plaatide plaatimiseks ainult parimaid turul olevaid süsteeme ja tooteid. Ka suuruste, värvide ja viimistluste valik on turul kõige laiem. Nende tootmissüsteem võimaldab neil valmistada igasuguseid segusid, kohandusi ja disainilahendusi koos kiire tarne ning mugava ja tõhusa logistikaga.

ZEHNDER

Zehnder Group AG on Euroopa juhtiv pikaajaliste kogemustega kütte- ja ventilatsioonisüsteemide tootja 1895. aastast, pakkudes lahendusi mugava, tervisliku ja energiasäästliku sisekliima tagamiseks. Pakume juba üle 10 aasta nii eraklientidele kui ka ettevõtetele Eestis, Lätis ja Leedus innovaatilisi energiaefektiivseid ventilatsiooni-, kütte- ja jahutuse lahendusi. 

BETTE

Selleks ühendame terase ja klaasi, arhitektuuri ja vormi, funktsiooni ja sensuaalsuse. Individuaalsed vajadused on meie jaoks kõigi asjade mõõdupuuks. Me ühendame mudelite mitmekesisuse ja paindlikud formaadid kõrgeimate disainistandardite ja täiusliku käsitööga. Kirega loome uusi võimalusi vannitoale kui eluruumile.

    Saada meile päring    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.

    This site is registered on wpml.org as a development site.