JACUZZI

Jacuzzi on tuntud kui vesiravi (massaaži) ja spaatehnoloogia eestvedaja, mis ühendab luksusliku disaini tervist parandava tehnoloogiaga. Brändi nimi on saanud sünonüümiks mullivannidele ning vesiravile.
 
Jacuzzi tooted on loodud pakkuma lõõgastust ja tervendavat kogemust. Nende mullivannid ja spaad on tuntud kvaliteedi ja innovatsiooni poolest, ning need on loodud vastama nii esteetilistele kui ka funktsionaalsetele vajadustele.
 
Kaubamärgi pikaajaline kogemus ja pühendumine vesiravile on teinud Jacuzzist usaldusväärse valiku spaatoodete valdkonnas. Nende toodetega saad lisada oma vannituppa või väliterrassile erilise luksusliku puudutuse ning unikaalse vesiravi kogemuse.
 
Wermstockil on rõõm pakkuda laia valikut Jacuzzi mullivanne ja spaasid, mis võimaldavad sul nautida luksuslikku lõõgastust ja tervendavat vesiravi. Olgu eesmärgiks luua privaatne spa oaas või lisada vannitoale luksuslikku õhkkonda, Jacuzzi tooted on ideaalne valik.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.