Kontakteeru meiega, et saada personaalset nõustamist enda nägemuse täitmiseks!

Ettevõte & Kontakt

  Saada meile päring  Meie inimesed

  Agu Anok

  Müügikonsultant

  Telefon: +372 651 8316

  Andres Tulp

  Müügijuht
  Telefon: +372 651 8316
  GSM: +372 511 4483

  Terje Saar

  Projektijuht
  Telefon: +372 651 8316
  GSM: +372 528 2911

  Sarah F. Kolts

  Turundusspetsialist

  Merle Lember

  Müügijuht
  Telefon: +372 651 8316
  GSM: +372 501 6127

  Teet Kolts

  Juhatuse liige
  Telefon: +372 651 8315

  AS Wermstock alustas oma tegevust 1992. aastal ja on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte.

  Olime üks esimesi ettevõtteid, kes alustas keraamilise plaadi ja sanitaarkeraamika impordi ja edasimüügiga Eesti turul. Algusaastatel olid meie peamised tarnijad Itaaliast ja Tšehhist, tänaseks on lisandunud hulgaliselt tarnijaid ka Saksamaalt, Hispaaniast, Prantsusmaalt, Hollandist, Šveitsist, Taanist ja mujalt. Samuti on oluliselt suurenenud meie toodete sortiment, lisaks keraamilistele plaatidele ja sanitaarkeraamikale pakume laias valikus klaasmosaiiki, vannitoa mööblit, segisteid, dušisüsteeme, seinasiseseid raame, äravoolurenne, vanne, dušinurkasid, radiaatoreid, massaaživanne, aurusaunasid ja palju muud…

  Meie põhimõtteks on olnud algusest peale pakkuda oma klientidele vaid häid või väga häid tooteid, mida kasutame ise ja julgeme soovitada ka oma sõpradele. Aastatega on meil välja kujunenud väga hea koostöö Eesti arhitektide, sisearhitektide ja ehitajatega. Samuti on meil väga hea koostöö suuremate ehitusmaterjalide jaemüüjatega, kes müüvad meie tooteid oma kauplustes üle Eesti.

  Wermstocki missiooniks on pakkuda parimat personaalset teenust ja nõustamist kõigile oma klientidele meie laia sortimendiga kvaliteetsete toodete valimisel.

  Tahame olla parimat teenust pakkuv keraamiliste plaatide ja sanitaartehnika müüja Eestis.

   Saada meile päring   Internet Explorer Icon

   NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.

   This site is registered on wpml.org as a development site.