Ettevõttest

Wermstock AS alustas oma tegevust 1992. aastal ning on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte.

Olime üks esimesi ettevõtteid, kes alustas keraamilise plaadi ja sanitaarkeraamika impordi ja edasimüügiga Eesti turul. Algusaastatel olid meie peamised tarnijad Itaaliast ja Tšehhist. Tänaseks on meie tegevusala laienenud ning meil on pikaajaline koostöö paljude tarnijatega mitmetest riikidest, nagu Saksamaa, Hispaania, Prantsusmaa, Holland, Šveits, Taani ja mujalt. Samuti on oluliselt kasvanud meie toodete sortiment. Lisaks keraamilistele plaatidele ja sanitaarkeraamikale pakume laias valikus klaasmosaiiki, vannitoamööblit, segisteid, dušisüsteeme, seinasiseseid raame, äravoolurenne, vanne, dušinurkasid, radiaatoreid, massaaživanne, aurusaunasid ja palju muud.

Meie põhimõtteks on olnud algusest peale pakkuda klientidele vaid parimaid tooteid, mida julgeme soovitada nii enda kui ka sõprade jaoks. Aastatega oleme saavutanud tiheda koostöö Eesti arhitektide, sisearhitektide ja ehitajatega. Samuti on meil väga hea koostöö suuremate ehitusmaterjalide jaemüüjatega, kes müüvad meie tooteid oma kauplustes üle Eesti.

Meie missiooniks on olla Eesti parim keraamiliste plaatide ja sanitaartehnika müüja, kes pakub mitte ainult suurepäraseid tooteid, vaid ka silmapaistvat teenindust. Oleme pühendunud aitama oma klientidel valida meie laia sortimendi seast parimad tooted just nende kodudele ja projektidele üle Eesti.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.