DORNBRACHT

Dornbracht on tuntud kui luksusliku sanitaartehnika kaubamärk, mis ühendab disaini ja tehnilise innovatsiooni vannitoa lahendustes. Pärinedes Saksamaalt, on Dornbracht pakkunud aastakümneid tipptasemel tooteid, mis rõhutavad nii esteetilist ilu kui ka funktsionaalsust.
 
Dornbracht toodete hulka kuuluvad segistid, dušilahendused, vanni, valamud ja palju muud, mis on loodud kvaliteedi ja innovatsiooni eestvedamisel. Dornbracht on võitnud mitmeid auhindu oma tipptasemel disaini ja tehnilise täpsuse eest. Nende tooted rõhutavad Saksamaa insenerioskusi ja täpsust, muutes vannitoa elamust kaasaegseks kunstiteoseks.
 
Wermstocki tootevalikust leiad Dornbracht sanitaartehnikat, mis lisab vannitoale eksklusiivsust ja stiili. Valikus on erinevad segistid, dušilahendused, vannid, valamud ja palju muud, mis aitavad sul luua vannitoa, mis ühendab elegantsi ja tehnoloogiat.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.