KARTELL BY LAUFEN

Kartell by Laufeni toodetes peegeldub Itaalia loovus ja Šveitsi tehniline perfektsionism, luues erilise tervikliku vannitoakogemuse. See kaubamärk on tuntud kui disaini ja funktsionaalsuse harmoonia eestvedaja vannitoa lahendustes.
 
Pärinedes Šveitsist, ühendab Kartell by Laufen oma toodetes Kartelli disainimaailma ja Laufeni sanitaartehnika tipptaseme. Nende tootevalikus on vannitoa valamud, vannid, WC-potid ja muud, mis rõhutavad kaasaegset disaini ning praktilist kasutusmugavust.
 
Wermstock pakub laia valikut Kartell by Laufeni vannitoa lahendusi, mis sobivad suurepäraselt erinevate interjööride jaoks. Olenemata sellest, kas soovite luua kaasaegset minimalismi või ekstravagantset elegantsi, aitavad Kartell by Laufeni tooted luua unikaalseid ja funktsionaalseid vannitubasid.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.