BOTTEGA

Bottega on tuntud Itaalia kaubamärk, mis on pühendunud kõrgekvaliteediliste keraamiliste plaatide ja sisustuselementide loomisele. Pärinedes Itaalia disaini- ja käsitöötraditsioonidest, toob Bottega turule eksklusiivsed ja ainulaadsed lahendused, mis lisavad ruumidele erilist elegantsi ja stiili.

Nende tootevalikus leidub mitmekülgseid seinaplaate, põrandaplaate, dekoratiivelemente ja muid sisustuslahendusi, mis rõhutavad nende disaini uuendusmeelsust ning kvaliteedile pühendumist. Bottega tooted on loodud tähelepanu pöörates detailidele ja kvaliteedile, luues ruumidesse meeldiva ja kaasaegse atmosfääri.

Wermstock pakuv erinevaid Bottega keraamilisi plaate, mis võimaldavad luua unikaalseid ja inspireerivaid interjööre. Nende tooted sobivad suurepäraselt erinevate stiilide ja eelistustega ruumidesse ning aitavad luua visuaalselt rikkalikke ja atraktiivseid keskkondi.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.