VILLEROY & BOCH

Villeroy & Boch on tuntud oma kõrgkvaliteetsete keraamiliste lahenduste poolest, mis lisavad vannitoale unikaalset elegantsi ja vastupidavust. Pärinedes Saksamaalt, on Villeroy & Boch pikka aega olnud sanitaartehnika valdkonna juhtiv nimi, mis on pühendunud kvaliteedi ja innovatsiooni ühendamisele.
 
Nende valamute, vannide ja dušilahenduste valik rõhutab nii esteetikat kui ka funktsionaalsust. Villeroy & Boch tooted on loodud põhjaliku käsitöö ja kaasaegse disaini ühendamisega, tagades nii kauakestva ilu kui ka praktilise kasutusmugavuse.
 
Villeroy & Boch peegeldab Saksamaa insenerioskust ja disainipärandit, tuues vannituppa kaasaegse elegantsi ja kvaliteedi. Nende lai tootevalik võimaldab luua vannituba, mis sobib erinevate stiilide ja eelistustega.
 
Wermstock pakub laia valikut Villeroy & Boch köögivalamuid, vannitoa valamuid, WC-potte, vanne ja dušilahendusi, mis võimaldavad sul luua vannitoa, mis on nii stiilne kui ka praktiline. Olgu eesmärgiks minimalistlik või luksuslik interjöör, aitavad Villeroy & Boch tooted sul saavutada soovitud tulemuse.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.