Kontakteeru meiega, et saada personaalset nõustamist enda nägemuse täitmiseks!

ZEHNDER

Zehnder on kvaliteetsete radiaatorite ja kütteseadmete bränd, mis on tuntud oma innovatsiooni ja kvaliteedi poolest. Pärinedes Šveitsist, ühendab Zehnder oma toodetes praktilise soojuse tehnoloogilise tipptaseme ning elegantse disaini.
 
Zehnderi toodete hulka kuuluvad radiaatorid, küttekehad ja käterätikuivatid, mis on loodud nii funktsionaalsuse kui ka stiili silmas pidades. Nende disainilahendused sobivad suurepäraselt erinevate interjööridega ning aitavad luua kodudes mugava ja soojendava keskkonna.
 
Wermstock pakub laia valikut Zehnderi radiaatoreid ja kütteseadmeid, mis sobivad nii kaasaegsetesse kui ka klassikalistesse ruumidesse. Olgu eesmärgiks luua mõnusalt soojendatud kodu või luksuslik spaataoline vannituba, aitavad Zehnderi tooted saavutada soovitud mugavuse ja stiili sümbioosi.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.