Kontakteeru meiega, et saada personaalset nõustamist enda nägemuse täitmiseks!

VICTORIA + ALBERT

VICTORIA + ALBERT on prestiižne bränd, mis on spetsialiseerunud luksuslikele vannitoa lahendustele. Pärinedes Ühendkuningriigist, on see bränd tuntud oma kvaliteetsete valamute, vannide ja mööbli poolest, mis ühendavad elegantse disaini ja tipptasemel tehnoloogia.
 
VICTORIA + ALBERTi tooted on loodud detailirohke käsitööga ning kasutavad innovatiivseid materjale, tagades vastupidavuse ja funktsionaalsuse. Nende valamud ja vannid loovad luksusliku ja rafineeritud atmosfääri, sobides suurepäraselt nii kaasaegsetesse kui ka klassikalistesse interjööridesse.
 
Wermstocki tootevalikust leiad VICTORIA + ALBERTi luksuslikke vannitoa lahendusi, mis võimaldavad sul luua unikaalse ja elegantse vannitoa keskkonna. Nende valikus on vannid, valamud, vannitoamööbel ja palju muud, mis aitavad täiustada igat ruumi luksuse ja stiiliga.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.