AXOR

AXOR on üks Hansgrohe grupi kaubamärkidest, mis eristub enda konkurentidest oma kvaliteetse disaini ja tehnilise innovatsiooni ühendamisega. Brändi toodetes sulanduvad luksuslikud disainielemendid praktilise tehnoloogiaga, luues unikaalse sümfoonia vannitoas.
 
AXOR on tuntud kui segistite ja dušisüsteemide tippklassi bränd, mis rõhutab nii esteetika kui ka funktsionaalsuse tähtsust. Nende pidev pühendumus kvaliteedile ja innovatsioonile on toonud neile maine esmaklassiliste vannitoa lahenduste loojana, eristudes selgelt teistest sarnaste toodete pakkujatest.
 
Wermstocki tootevalikust leiad laia valiku AXOR segisteid ja dušše. Valikus on köögisegistid, valamusegistid, dušisegistid, vannisegistid jpm, mis muudavad iga kasutuskogemuse eriliseks. 
 
Tutvu AXORiga, kus disain ja tehnoloogia sulanduvad ühtseks tervikuks sinu vannitoas. Pärinedes Saksamaalt, on AXOR tuntud kui segistite ja dušisüsteemide tippklassi bränd, mis ühendab endas elegantse disaini ning praktilise funktsionaalsuse.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.