Kontakteeru meiega, et saada personaalset nõustamist enda nägemuse täitmiseks!

NICOLAZZI

Nicolazzi on kaubamärk, mis esindab vannitoas elegantsi ja tehnilist täiuslikkust. Pärinedes Itaaliast, on nende tooted tuntud oma stiilse disaini ja innovatiivsete lahenduste poolest, mis loovad unikaalse vannitoa kogemuse.
 
Brändi tootevalikus leidub erinevaid segisteid ja dušisüsteeme, mis ühendavad elegantsi praktilise tehnoloogiaga. Nicolazzi tooted on loodud vastu pidama igapäevasele kasutusele ning nende disain ja kvaliteet on võitnud paljude klientide südamed üle maailma.
 
Wermstock pakub laia valikut Nicolazzi segisteid ja dušisüsteeme, mis sobivad suurepäraselt erinevate vannitubade ja köökide jaoks. Olgu eesmärgiks luua modernset minimalismi või klassikalist elegantsi, aitavad Nicolazzi tooted sul luua funktsionaalseid ja stiilseid ruume.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.