HANSGROHE

Hansgrohe kaubamärk seostub vastupidavate ja kvaliteetsete sanitaartehniliste toodetega. Pärinedes Saksamaalt, on Hansgrohe tuntud kui sanitaartehnika valdkonna liider, mille tooteid iseloomustab põhjalik kvaliteet, suurepärane disain, lihvitud kasutusmugavus ja pikaealisus. Bränd on tuntud valamusegistite, dušisüsteemide, vannide, köögisegistite ja paljude teiste toodete poolest, mis on võitnud rahvusvahelisi disainiauhindu.
 
Hansgrohe Groupi tooted peegeldavad Saksa kvaliteeti ja tehnilist täpsust ning on loodud vastama nii praktilistele vajadustele kui ka esteetilistele ootustele. Nende pidev pühendumus ressursisäästlikele toodetele aitab tagada keskkonnasõbraliku valiku.
 
Wermstock pakub laia valikut Hansgrohe tooteid, mis sobivad suurepäraselt igasuguste vannitubade ja köökide jaoks. Valikus on köögisegistid, valamusegistid, dušisegistid, vannisegistid, köögivalamud, termostaatsegistid, dušipaneelid, vannitoa valamud, vannid, vanniteo aksessuaarid jpm, mis aitavad luua kaasaegseid ja funktsionaalseid ruume.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.