DURAVIT

Duravit on tuntud kui kvaliteetsete sanitaartehniliste lahenduste pioneeri, mis keskendub valamute, WC-pottide, dušikabiinide, vannide, mööbli ja lisatarvikute loomisele. Pärinedes Saksamaalt, on Duravit pakkunud ajatut elegantsi ja kvaliteeti juba aastakümneid.
 
Duraviti tootevalik esindab terviklikkust vannitoas, ühendades suurepärase disaini praktilise funktsionaalsusega. Nende tooted on loodud nii esteetiliste kui ka praktiliste vajaduste rahuldamiseks ning nende disain on pälvinud mitmeid rahvusvahelisi auhindu. Duraviti lähenemine peegeldab Saksa insenerioskusi ja kvaliteeti, tagades vastupidavuse ja pikaealisuse. Nende pidev pühendumus innovatsioonile ja keskkonnasõbralikkusele aitab luua vannitoa lahendusi, mis vastavad tänapäeva nõudmistele.
 
Wermstock pakub laia valikut Duraviti sanitaartehnilisi lahendusi, sealhulgas vannitoa valamud, köögivalamud, WC-potid, seinapealne WC pott, dušikabiinid, vannid jpm. Olenemata vannitoa stiilist või suurusest, aitavad Duraviti tooted luua funktsionaalseid ja stiilseid vannitubasid.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.