Kontakteeru meiega, et saada personaalset nõustamist enda nägemuse täitmiseks!

ALAPE

Pärinedes Saksamaalt, on Alape tuntud kui valamute disaini pioneer, mis ühendab praktilisuse ja eksklusiivse terase. Alape eristub oma konkurentidest eelkõige oma eksklusiivsete glasuurimata terasest valamute ja valamukausidega. Need tooted annavad Alapele unikaalse äratuntavuse ning võimaldavad neil pakkuda vannitoas erakordset stiili ja praktilisust.
 
Alape tooted on kaasaegsed, minimalistlikud ja omanäolised, luues täiusliku koosluse esteetika ning praktilisuse vahel. Olenemata sinu vannitoa stiilist, pakub Alape glasuurimata terasest valamute ja valamukauside valik mitmekesiseid võimalusi. Nende valamud rõhutavad individuaalsust ning lisavad vannitoale erilise elegantsi.
 
Wermstockil on lai valik Alape glasuurimata terasest valamuid ja valamukausse, mis sobivad suurepäraselt erinevate interjööridega. Lase Alape toodetel luua sinu vannitoas unikaalne keskkond, kus terase ilu ja praktilisus saavad tervikuks.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.