DUKA

Duka on tunnustatud Itaalia kaubamärk, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete dušilahenduste loomisele. Brändi toodetes sulandub innovatsioon, disain ja praktilisus, luues unikaalseid dušielamusi.
 
Pärinedes Itaalia disainitraditsioonidest, on Duka tuntud oma eksklusiivsete dušikabiinide ja dušiseinte poolest. Nende tooted rõhutavad kaasaegset stiili ja funktsionaalsust ning on loodud vastama klientide erinevatele vajadustele.
 
Duka dušilahendused pakuvad mitmekesist valikut, mis sobib igasse vannituppa. Olenemata sellest, kas eelistad minimalistlikku elegantsi või luksuslikku detailirikkust, aitavad Duka tooted sul luua vannitoa, kus dušielamus ühendab endas stiili ja mugavust.
 
Wermstock pakub Duka dušilahendusi, mis võimaldavad sul muuta oma vannitoa hubaseks oaasiks. Valikus on dušikabiinid, dušiseinad jpm, mis aitavad sul luua unikaalseid ja luksuslikke dušielamusi.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.