Kontakteeru meiega, et saada personaalset nõustamist enda nägemuse täitmiseks!

KERASAN

Kerasan on mainekas Itaalia sanitaartehnika kaubamärk, mis paistab silma oma eksklusiivsete omaduste ning silmapaistva elegantsi ja kvaliteediga. Brändi tootevalikus leidub mitmekülgset vannitoamööblit, valamuid, WC-potte ja sanitaartehnilisi lahendusi, mis suudavad tõeliselt eristuda oma läbimõeldud disaini ja praktilise elegantsiga.
 
Kerasani tooted on kujundatud rõhuga detailidel ja kvaliteedil, pakkudes vannitubadesse ainulaadset stiili ning luksust. See, mis teeb KERASANi tõeliselt eriliseks, on nende pühendumine uuenduslikele lahendustele ja erakordsele kvaliteedile. Nende toodetes sulandub suurepärane Itaalia disain funktsionaalsuse ja mugavusega, luues unikaalse vannitoa kogemuse.
 
Wermstocki tootevalikust leiad laia valikut Kerasani sanitaartehnikat, mis võimaldab luua stiilseid ja kaasaegseid vannitube. Meie valikus on mh vannitoamööbel, valamusegistid, vannisegistid, dušid ja erinevad vannitoa aksessuaarid. Kui soovid lisada oma vannitoale eksklusiivsust ja elegantsi, siis Kerasan on kindel valik.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.