BETTE

Bette on Saksamaa kvaliteetse vannitoa sisustuse ja sanitaartehnika bränd, mille fookus on elegantsetel disainilahendustel ja vastupidavusel. Pärinedes Saksamaalt, on Bette pühendunud luksuslike vannitoakomponentide loomisele, mis ühendavad stiili, kvaliteedi ja funktsionaalsuse.
 
Bette tootevalikusse kuuluvad valamud, vannid, dušialused ja dušinurgad, millel on iseloomulik minimalistlik esteetika ja kvaliteetne viimistlus. Nende tooted on valmistatud kõrgtehnoloogilisest emailist, mis tagab vastupidavuse, kriimustuskindluse ja pikaajalise kasutuse.
 
Wermstock pakub laia valikut Bette vannitoakomponente, mis võimaldavad luua elegantseid ja kaasaegseid vannitube. Olenemata sellest, kas soovid luua ruumi, kus stiil ja kvaliteet käivad käsikäes, või eelistad klassikalist elegantsi, aitavad Bette tooted sul saavutada soovitud vannitoa atmosfääri.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.