VITROGRES

Vitrogres on tuntud kui tipptasemel mosaiiklahenduste bränd, mis paistab silma oma ülimalt täiuslike plaadikujude poolest. Nende plaadid on täiesti lamedad ja täiuslikult ruudukujulised, rõhutades nende tähelepanuväärset täpsust ja viimistletust.
 
Vitrogresi vuugid on omakorda äärmiselt õhukesed, mis näitab nende tähelepanu detailidele ja soovile luua terviklikku ja esteetilist välimust. Toorainena kasutatakse esmaklassilist klaasi, tagades, et plaadid ei sisalda laike, auke ega muid ebatäiuslikkusi. Nende plaadistamissüsteemid ja -tooted kuuluvad turu parimate hulka, mis tagab kvaliteedi ja vastupidavuse.
 
Vitrogresi mitmekülgne valik hõlmab suurusi, värve ja viimistlusi, mis on turul kõige laiemad. Nende tootmissüsteem võimaldab paindlikkust, kohandusi ja erinevaid disainilahendusi, mida toetavad kiire tarne ja efektiivne logistika.
 
Wermstocki valikust leiad Vitrogresi tipptasemel mosaiiklahendused, mis aitavad luua vannitoa või muu ruumi, kus täiuslikkus ja esteetika käivad käsikäes.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.