Kontakteeru meiega, et saada personaalset nõustamist enda nägemuse täitmiseks!

CERAMICA RONDINE

Ceramica Rondine on silmapaistev Itaalia keraamika kaubamärk, mida iseloomustab elegants, kvaliteet ja pidev innovatsioon. Pärinedes Itaalia keraamikatraditsioonidest, on Ceramica Rondine loonud unikaalseid keraamilisi lahendusi, mis lisavad ruumidele erilise sära ja stiili.
 
Brändi toodete seas on laia valikuga seinaplaate, põrandaplaate ja erilahendusi, mis rõhutavad keraamika mitmekülgsust ja võimalusi. Ceramica Rondine püüab alati pakkuda uusi disainilahendusi ja tehnoloogilisi edusamme, muutes keraamika igapäevaelu lahutamatuks osaks.
 
Wermstockil on rõõm pakkuda Ceramica Rondine keraamilisi plaate nagu vannitoa plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid ja köögiplaadid, mis võimaldavad sul viia oma interjöör uuele tasemele.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.