Kontakteeru meiega, et saada personaalset nõustamist enda nägemuse täitmiseks!

TECE

TECE on innovatsioonile ja kvaliteedile pühendunud sanitaartehnika bränd, mille juured ulatuvad Saksamaale. Selle kaubamärgi tootevalik hõlmab erinevaid lahendusi vannitubadele ja köökidele, mis ühendavad nutikaid tehnoloogiaid praktilise disainiga.
 
TECE tooted on loodud mugavuse, funktsionaalsuse ja esteetika tasakaalu leidmiseks. Nende valikusse kuuluvad segistid, WC-süsteemid, dušilahendused ja palju muud, mis aitavad luua kaasaegseid ja funktsionaalseid ruume.
 
Wermstock pakub mitmekülgset valikut TECE sanitaartehnilisi lahendusi, mis sobivad suurepäraselt erinevate vannitubade ja köökide jaoks. Tehnoloogiline innovatsioon ja kvaliteetne disain muudavad TECE tooted atraktiivseks valikuks neile, kes hindavad nutikaid ja stiilseid lahendusi oma kodu interjööris.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.