Kaubamärgid

Axor
Axor

Axor on Hansgrohe disaintoodete brand, mille kollektsioonid on disainitud koostöös maailma juhtivate disainerite ja arhitektidega nagu näiteks Philippe Starck, Antonio Citterio, Patricia Urquiola, Jean-Marie Massaud, Ronan&Erwan Bouroullec ja teised.Need kollektsioonid pakuvad erinevaid lahendusi ja värskeid ideid oma unistuste vannitoa kujundamisel.Toodete hulka kuuluvad valamusegistid, vannisegistid ,dušid, dušisegistid,termostaatsegistid, valamud, vannid, laedušid, köögisegistid,vannitoa aksessuaarid, vannitoa sisustus.

LAUFEN
LAUFEN

 Šveitsi – Austria  suurte traditsioonidega ja kvaliteetse vannitosisustuse tootja. Väga lai valik erinevale maitsele ja ka erineva hinnatasemega tooteid. Võimalik sisustada kogu oma vannituba vaid LAUFENI toodetega. Toodete hulka kuuluvad: vannid, dušialused, dušinurgad, WC potid, valamud, vannitoamööbel, valamukapid, valmusegistid, dušisegistid, vannisegistid, dušid.

CE.SI
CE.SI

Itaalia keraamilised plaadid - nii seina kui põrandale. Suur värvivalik võimaldab luua lõputuid kombinatsioone ja huvitavaid lahendusi. Lai valik nö. metrooplaate.

Jacuzzi
Jacuzzi

Jacuzzi on Itaalia tootja kelle toodete hulka kuuluvad: massaaživannid, mullivannid, minibasseinid, dušinurgad,  aurusaunad. Tänapäevased koduspa lahendused lõõgastumiseks ja naudinguks.

Villeroy&Boch
Villeroy&Boch

Villeroy & Boch on väga pika ajaloo ja suurte traditsioonidega Saksa sanitaartehnika, vannitosisustuse ja keraamilise plaadi tootja. Väga lai valik erinevale maitsele ja ka erineva hinnatasemega tooteid. Võimalik sisustada kogu oma vannituba vaid Villeroy & Bochi toodetega. Toodete hulka kuuluvad: vannid, dušialused, dušinurgad, WC potid, valamud, vannitoamööbel, valamukapid, valmusegistid, dušisegistid, vannisegistid, dušid, keraamilised plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid, köögiplaadid, fassaadiplaadid, basseiniplaadid.

Hansgrohe
Hansgrohe

Hansgrohe on aastal 1901 asutatud maailma juhtiv sanitaartehnika ja vannitoasisustuse tootja Saksamaalt, kelle tooteid iseloomustavad kõrge kvaliteet, suurepärane disain, äärmuseni lihvitud kasutajamugavus ja pikk kasutusperiood.Hansgrohe tooteid on korduvalt pärjatud kõrgete rahvusvaheliste disainiauhindadega.Toodete hulka kuuluvad valamusegistid, dušisegistid,dušid,vannisegistid,termostaatsegistid,dušipaneelid,laedušid,bideesegistid,valamud,vannid,kraanid,köögisegistid,vannitoa aksessuaarid,valamu sifoonid,vannisifoonid.

Duravit
Duravit

Duravit on juhtiv Saksa sanitaartehnika, vannitoasisustuse,vannitoamööbli tootja, kelle erinevaid vannitoakollektsioone ja tooteid on disaininud  Norman Foster, Philippe Starck, Sieger design, Matteo Thun, EOOS Group ja paljud teised. Kõik tooted oma uue ja isikupärase vannitoa sisustamiseks.

Toodete hulka kuuluvad valamud, WC potid, seinapealsed WC-d, valamukapid, vannitoapeeglid, peeglikapid, vannid, mullivannid, dušialused, dušinurgad, vannitoakapid, aurusaunad, saunad, köögivalamud.

Imola Ceramica
Imola Ceramica

Itaalia vanim ja tänasel päeval üks suuremates  keraamilise plaadi tootjatest, asutatud  aasta 1874.

Imola Ceramicat iseloomustab väga lai tootevalik: keraamilised plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid ,fassaadiplaadid, köögiplaadid, trepiplaadid.

Nad on alati esimeste hulgas innovaatiliste tehnoloogiate juurutamisel ja uute trendide loomisel.Väga pikk ajalugu ja kirg keraamilise plaadi vastu on teinud Imola Ceramicast turuliidri maailmas, kvaliteetse keraamilise plaadi osas.

LaFaenza Ceramica
LaFaenza Ceramica

La Faenza Ceramica on Itaalia keraamilise plaadi  tootja, kelle tooteid iseloomustab tippklassi disain. Põrandaplaadid ja seinaplaadid, mis väljendavad uut elegantsi ja sobivad ideaalselt ka kõige nõudlikumasse interjööri ja kõige rafineeritumale maitsele.

Trend
Trend

Itaalia tootja kelle toodete hulka kuuluvad: klaasmosaiik, mosaiikplaadid, dekoratiivplaadid klaasist, basseiniplaadid ning kunstkivist plaadid ja tööpinnad.

Dornbracht
Dornbracht

Saksa kõrgelt hinnatud vannitoa ja spa lahenduste tootja. Dornbrachtil on väga lai ja huvitav  valik tooteid, mida iseloomustavad  esmaklassiline tootedisain, mis on saavutatud koostöös maailma juhtivate disaineritega ja kõrge kvaliteet.Toodete hulka kuuluvad:valamusegistid,vannisegistid,dušisegistid,dušid,laedušid,köögisegistid,vannitoa aksessuaarid,sanitaartehnika,vannitoasisustus.

TECE
TECE

Saksa kvaliteetne sanitaartehnika ja vannitoasisustuse tootja, kelle laias tootevalikus on WC seinasisesed raamid, loputusnupud, äravoolurennid, põrandatrapid ja palju muid sanitaartehnika tooteid.

ALAPE
ALAPE

Glasuuritud metallist valamud Saksamaalt. Metallist valamute eeliseks on kergem kaal ja suurem võimalus kasutada erinevaid disainilahendusi.

 

BURGBAD
BURGBAD

Kvaliteetne vannitoamööbel Saksamaalt.

Ceramica Rondine
Ceramica Rondine

Itaalia keraamilised plaadid , seinaplaadid , põrandaplaadid. Väga palju  erinevad tooteid eelkõige kodukasutuseks.

KARTELL by LAUFEN
KARTELL by LAUFEN

Täiuslik vannitoa projekt, mis on inspireeritud klassikalisest KARTELLI disainist ja disainitud Ludovica & Roberto Paloma poolt.

Nicolazzi
Nicolazzi

Itaalia tuntud segistite ja vannitoasisustuse tootja, kelle toodete hulka kuuluvad: valamusegistid, vannisegistid, dušisegistid, dušid, vannitoa aksessuaarid, kraanid, dušikomplektid, laedušid.Kõiki tooteid on võimalik tellida väga erinevate pinnaviimistlustega.

Ava Ceramica
Ava Ceramica

Itaalia keraamilised plaadid , seinaplaadid , põrandaplaadid. Valikus eelkõige suuremõõtmelised , mõõdus kuni 160x320 cm põranda ja seinaplaadid.

LA FABBRICA CERAMICA
LA FABBRICA CERAMICA

Itaalia keraamilised plaadid, seinaplaadid, põrandaplaadid. Väga lai valik kvaliteetseid seina- ja põrandaplaate nii kodukasutuseks kui ka kommertspindadele.

Duka
Duka

Itaalia tootja kelle tootevaliku moodustavad dušinurgad,dušiseinad,dušikabiinid.

Vitrogress
Vitrogress

Hispaania tootja, kelle toodete hulka kuuluvad: klaasmosaiik, mosaiikplaadid, dekoratiivplaadid klaasist, basseiniplaadid.Väga lai valik erinevaid värve, pinnaviimistlusi ja mosaiigi kujusid ning suuruseid.

Aparici
Aparici

Hispaania keraamilise plaadi, seinaplaadi, põrandaplaadi ja köögiplaadi tootja kelle tooteid iseloomustab eelkõige väga lai valik ja kõrge kvaliteet. Esindatud on nii klassikalised tooteseeriad, kui ka seeriad mis on inspireeritud tänapäeva viimastest moetrendidest.

Geberit
Geberit

Šveitsis peakontorit omav maailma juhtiv sanitaartehnika ja vannitoa sisustuse tootja, kellel on tootmisüksusi erinevates riikides. Pakume nende kvaliteetseid WC seinasiseseid raame, loputusnuppe, duši äravoolurenne, trappe ja muid santaartehnika seadmeid ja süsteeme.

Kerasan
Kerasan

Kerasan on Itaalia sanitaartehnika tootja kelle toodete hulka kuuluvad:vannitoamööbel, valamud, valamukapid, WC potid, vannid, bideed, segistid, valamusegistid, vannisegistid, dušid, vannitoa aksessuaarid ja vannitoapeeglid.

Ibero Porcelanico
Ibero Porcelanico

Hispaania keraamilised plaadid , seinaplaadid, põrandaplaadid ja köögiplaadid. Esindatud on nii klassikalised seinaplaadiseeriad kui täismass põrandaplaadid kommertspindadele.

IMPERIAL
IMPERIAL

Suurte traditsioonidega Inglismaa vannitosisustuse tootja. Väga lai valik klassikalises stiilis  tooteid. Võimalik sisustada kogu oma vannituba vaid IMPERIAL toodetega. Toodete hulka kuuluvad: vannid, dušialused, dušinurgad, WC potid, valamud, vannitoamööbel, valamukapid, valmusegistid, dušisegistid, vannisegistid.

Il Ferrone
Il Ferrone

Itaalia terrakota põrandaplaatide  tootja. Terrakota põrandaplaadid sobivad kasutamiseks nii siseruumides,kui ka välistingimustes.

Zehnder
Zehnder

Zehnder on Saksa küttesüsteemide tootja ,kelle põhilisteks toodeteks on: radiaatorid, vannitoaradiaatorid, dekoratiivsed radiaatorid.On olemas nii elektrilised radiaatorid, kui ka keskütte süsteemi ühendatavad radiaatorid.