VITROGRES

Vitrogres on tuntud kui tipptasemel mosaiiklahenduste bränd, mis paistab silma oma ülimalt täiuslike plaadikujude poolest. Nende plaadid on täiesti lamedad ja täiuslikult ruudukujulised, rõhutades nende tähelepanuväärset täpsust ja viimistletust.
 
Vitrogresi vuugid on omakorda äärmiselt õhukesed, mis näitab nende tähelepanu detailidele ja soovile luua terviklikku ja esteetilist välimust. Toorainena kasutatakse esmaklassilist klaasi, tagades, et plaadid ei sisalda laike, auke ega muid ebatäiuslikkusi. Nende plaadistamissüsteemid ja -tooted kuuluvad turu parimate hulka, mis tagab kvaliteedi ja vastupidavuse.
 
Vitrogresi mitmekülgne valik hõlmab suurusi, värve ja viimistlusi, mis on turul kõige laiemad. Nende tootmissüsteem võimaldab paindlikkust, kohandusi ja erinevaid disainilahendusi, mida toetavad kiire tarne ja efektiivne logistika.
 
Wermstocki valikust leiad Vitrogresi tipptasemel mosaiiklahendused, mis aitavad luua vannitoa või muu ruumi, kus täiuslikkus ja esteetika käivad käsikäes.

Suundu Brändi veebilehele

TREND

TREND on tuntud kui klaasmosaiikide innovatsiooni ja kunsti esindaja. See rahvusvaheline ettevõte on loonud unikaalseid ja pilkupüüdvaid klaasmosaiike, mis ühendavad kunsti, disaini ja tehnoloogia.
 
TRENDi klaasmosaiigid on loodud põhjaliku käsitöö ja tehnilise oskuse abil. Nende tooted on mitmekesised nii värvi, tekstuuride kui ka kujundite poolest, võimaldades luua ainulaadseid ja erilisi sisekujunduslahendusi.
 
Wermstock pakub laia valikut TRENDi klaasmosaiike, mis sobivad suurepäraselt erinevatesse ruumidesse, alates vannitubadest kuni köökideni. Nende kunstilised ja innovatiivsed lahendused aitavad tuua isikupära ja visuaalset sügavust igasse interjööri.

Suundu Brändi veebilehele

IL FERRONE

IL Ferrone on tunnustatud Itaalia käsitsivalmistatud keraamika bränd, mille toodetes peegeldub ainulaadne ilme ja ületamatu kvaliteet. Kaubamärgi looming lisab vannitubadele, köökidele ja teistele ruumidele erakordse atmosfääri ning isikupära.
 
Wermstocki tootevalikus on lai valik IL Ferrone seinaplaate, vannitoaplaate, põrandaplaate ja palju muud, mis on ideaalsed erinevate elukeskkondade jaoks. Nende käsitsivalmistatud tooted võimaldavad sul luua unikaalse ja stiilse interjööri, tuues ruumidesse nii elegantsi kui ka eksklusiivsust.

Suundu Brändi veebilehele

LA FABBRICA CERAMICA

La Fabbrica Ceramica on silmapaistev keraamika kaubamärk, mis võlub oma kunstilise disaini ja kvaliteediga. Nende tooted on tuntud kui tõelised meistriteosed, mis loovad interjöörides erilise ja ainulaadse atmosfääri.
 
Brändi tootevalikus leidub laia valikut keraamilisi plaate, mis rõhutavad nende disaini eksklusiivsust ja tipptasemel valmistamist. La Fabbrica Ceramica tooted ühendavad suurepärase käsitöö kvaliteedi innovatiivse disainiga, luues harmoonilise tasakaalu funktsionaalsuse ja ilu vahel.
 
Wermstocki tootevalikust leiab La Fabbrica Ceramica keraamilisi plaate, mis võimaldavad luua tõeliselt ainulaadseid ja kunstipäraseid interjööre. Valikus on seinaplaadid, põrandaplaadid ja dekoratiivplaadid, mis on mõeldud nii kodukasutuseks kui ka kommertspindadele.

Suundu Brändi veebilehele

IBERO CERAMICS

Ibero Ceramics on tuntud kui kvaliteetsete keraamiliste plaatide loojad Hispaaniast, kelle loominguline lähenemine ja kunstnikuhingega disain toovad interjööri ainulaadset elegantsi ja iseloomu. Brändi toodetes kajastub kunst ja tehniline oskus, luues unikaalseid kujundusi ja viimistlusi.
 
Pärinedes Hispaaniast, on Ibero Ceramics pikka aega olnud keraamikamaailma eestvedaja. Nende laia valikuga keraamilised plaadid, seinaplaadid ja põrandaplaadid on mõeldud nii praktilistele vajadustele kui ka disaini väljendamisele.
 
Ibero Ceramics’i tooted pakuvad erakordset valikut stiile, viimistlusi ja värve, mis võimaldavad interjööri isikupärastamist. Nende keraamilised plaadid on loodud nii kodu kui ka äriruumide jaoks, lisades ruumidele erilist võlu.
 
Wermstockil on rõõm tutvustada Ibero Ceramics’i keraamilisi plaate, mis annavad sulle võimaluse luua unikaalset atmosfääri oma ruumides. Olgu eesmärgiks minimalistlik elegants või julge kunstiline väljendus, aitavad Ibero Ceramics’i tooted sul saavutada soovitud visuaalse efekti.

Suundu Brändi veebilehele

CE.SI

CE.SI on tunnustatud Itaalia keraamika kaubamärk, mille fookus on kvaliteedil ja mitmekülgsusel. Kaubamärgi tootevalikus leidub laia valikut keraamilisi lahendusi, mis sobivad nii sise- kui ka välistingimustesse.
 
CE.SI. keraamilisi plaate hinnatakse kogu maailmas ja need suudavad rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi ootusi. Pidev värvide uurimine koos valitud tooraine kasutamisega teeb CE.SI.’st rahvusvaheliselt tuntud liidri nii seina- kui ka põrandaplaatide glasuuritud keraamilise keraamika tootmises. Suurte suuruste, värvide ja viimistluste lai valik pakub lõputuid kombinatsioone ja huvitavaid lahendusi.
 
Wermstockil on hea meel pakkuda CE.SI keraamilisi plaate, mis võimaldavad luua kvaliteetset ja stiilset interjööri. Olenemata sellest, kas soovid luua elegantset vannituba või vastupidavat terrassi, aitavad CE.SI tooted sul saavutada soovitud tulemuse.

Suundu Brändi veebilehele

AVA CERAMICA

Ava Ceramica on silmapaistev Itaalia kaubamärk, mis on tuntud oma innovatsiooni, elegantsi ja erakordselt suurte keraamiliste plaatide poolest. Bränd esindab uusi suundi ja kaasaegset disaini, tuues värsket hingamist interjööridesse. Nende tootevalik peegeldab mitmekesisust nii disainis kui ka mustrites, võimaldades luua ainulaadseid ja isikupäraseid ruumilahendusi.
 
Itaalia keraamikatööstuse edendajana mõjutab Ava Ceramica suundumusi ning panustab uuendustesse, eriti erakordselt suurte plaatide valdkonnas. Nende plaadid on loodud mitte ainult esteetiliseks naudinguks, vaid ka praktilisuseks ja vastupidavuseks.
 
Wermstocki valikus on mitmekesine valik Ava Ceramica keraamilisi plaate, mis inspireerivad loovust ja võimaldavad interjööridele lisada värskust, moodsust ning suursugusust. Ava Ceramica tooted on ideaalne valik neile, kes otsivad disainilahendusi, mis väljendavad individuaalsust, kaasaegsust ja ülikaalukaid mõõtmeid.

Suundu Brändi veebilehele

APARICI

Ceramicas Aparici on silmapaistev Hispaania kaubamärk, mis on tuntud oma kvaliteetsete keraamiliste plaatide, seinaplaatide, põrandaplaatide ja köögiplaatide poolest. Brändi tooted eristuvad oma mitmekesisuse ja suurepärase kvaliteedi poolest, pakkudes laia valikut disaini- ja stiilivõimalusi.
 
Aparici keraamilised plaadid kannavad endas kõrgeimat tootmiskvaliteeti ja innovatsiooni, mida iseloomustab Hispaania keraamikatööstuse parim oskus. Tegemist on pereettevõttega, mis on kujunenud eesrindlikuks keraamika ja portselani tootjaks, olles tööstuse suundumuste ja arengute veduriks kogu maailmas.
 
Aparici tooted peegeldavad disaini, kvaliteeti ja mitmekülgsust. Nende lai tootevalik võimaldab luua interjööre, mis väljendavad individuaalsust ja elegantsi. Olgu eesmärgiks värskendada kööki või luua stiilne vannituba, aitavad Aparici kvaliteetsed ja mitmekesised plaadid sul saavutada soovitud efekti.
 
Wermstocki valikus on mitmekülgne valik Aparici keraamilisi plaate nagu vannitoa plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid, köögiplaadid, mis sobivad suurepäraselt erinevate stiilide ja eelistustega.

Suundu Brändi veebilehele

BOTTEGA

Bottega on tuntud Itaalia kaubamärk, mis on pühendunud kõrgekvaliteediliste keraamiliste plaatide ja sisustuselementide loomisele. Pärinedes Itaalia disaini- ja käsitöötraditsioonidest, toob Bottega turule eksklusiivsed ja ainulaadsed lahendused, mis lisavad ruumidele erilist elegantsi ja stiili.

Nende tootevalikus leidub mitmekülgseid seinaplaate, põrandaplaate, dekoratiivelemente ja muid sisustuslahendusi, mis rõhutavad nende disaini uuendusmeelsust ning kvaliteedile pühendumist. Bottega tooted on loodud tähelepanu pöörates detailidele ja kvaliteedile, luues ruumidesse meeldiva ja kaasaegse atmosfääri.

Wermstock pakuv erinevaid Bottega keraamilisi plaate, mis võimaldavad luua unikaalseid ja inspireerivaid interjööre. Nende tooted sobivad suurepäraselt erinevate stiilide ja eelistustega ruumidesse ning aitavad luua visuaalselt rikkalikke ja atraktiivseid keskkondi.

Suundu Brändi veebilehele

CERAMICA RONDINE

Ceramica Rondine on silmapaistev Itaalia keraamika kaubamärk, mida iseloomustab elegants, kvaliteet ja pidev innovatsioon. Pärinedes Itaalia keraamikatraditsioonidest, on Ceramica Rondine loonud unikaalseid keraamilisi lahendusi, mis lisavad ruumidele erilise sära ja stiili.
 
Brändi toodete seas on laia valikuga seinaplaate, põrandaplaate ja erilahendusi, mis rõhutavad keraamika mitmekülgsust ja võimalusi. Ceramica Rondine püüab alati pakkuda uusi disainilahendusi ja tehnoloogilisi edusamme, muutes keraamika igapäevaelu lahutamatuks osaks.
 
Wermstockil on rõõm pakkuda Ceramica Rondine keraamilisi plaate nagu vannitoa plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid ja köögiplaadid, mis võimaldavad sul viia oma interjöör uuele tasemele.

Suundu Brändi veebilehele

LAFAENZA CERAMICA

LaFaenza Ceramica on samuti üks Cooperativa Ceramica d’Imola kaubamärkidest, mis on pühendunud nii elamute kui ka väikeste ja keskmise suurusega jaemüügiruumide sisekujundusele. Alates asutamisest on LaFaenza Ceramica koostöös rahvusvaheliselt tunnustatud disaineritega loonud ainulaadseid ja mitmekesiseid keraamilisi lahendusi. Nende tooted on korduvalt pälvinud disainiauhindu, rõhutades nende pidevat pühendumust loovusele ja innovatsioonile.
 
LaFaenza esindab kaasaegset, rafineeritud ja eristuvat stiili, mille aluseks on Itaalia keraamikatraditsioonid ja oskused. Nende tooted on tuntud oma kvaliteedi, disaini ning erakordse stiili poolest.
 
Wermstock pakub valikut LaFaenza Ceramica keraamilisi plaate, mis on ideaalne valik neile, kes hindavad ajatut elegantsi ning kvaliteeti. Valikus on seinaplaadid, põrandaplaadid, dekoratiivplaadid ja muud, mis aitavad luua ruumides erakordseid ja stiilseid interjööre.

Suundu Brändi veebilehele

IMOLA CERAMICA

Imola Ceramica on üks tuntumaid Cooperativa Ceramica d’Imola kaubamärke, mis eristub oma konkurentidest laia tootevaliku ja pikaajalise kogemuse poolest, ühendades oskuslikult traditsioonilise käsitöö kaasaegse disaini ja innovatsiooniga. Pärinedes võluvast Imola piirkonnast Itaalias, toovad need eksklusiivsed keraamilised plaadid igasse ruumi uue mõõtme.
 
Alates 1874. aastast on Cooperativa Ceramica d’imola olnud keraamikasektori etalon ning on tänaseks kasvanud üheks Itaalia suurimaks keraamiliste plaatide tootjaks, omades mainet erakordse stiili ja kvaliteedi poolest.
 
Wermstocki tootevalikust leiad laia valiku Imola keraamilisi plaate nagu vannitoa plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid, köögiplaadid, fassaadiplaadid jpm. Lisage oma ruumidesse Itaalia keraamika ainulaadne ilme ja kvaliteet Imola Ceramica plaadivalikuga.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.