Wermstock AS: Endiselt Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Liige ja Creditinfo Hinnangul Edukas Eesti Ettevõte

Tallinn, 23. august 2023 – Wermstock AS jätkab oma liikmelisust Eesti Kaubandus-Tööstuskojas ning on saavutanud tunnustuse kui Edukas Eesti Ettevõte vastavalt Creditinfo hinnangule.

Wermstock AS on püsivalt kuulunud Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ridadesse, olles osa organisatsioonist, mis toetab Eesti ettevõtete arengut ja edendab ärikogukonna koostööd.

Lisaks on ettevõte teeninud tunnustust kui Edukas Eesti Ettevõte Creditinfo usaldusväärsuse ja finantsstabiilsuse hinnangul. See tunnustus peegeldab ettevõtte pühendumist kvaliteedile, vastutustundlikkusele ning positiivsele mõjule Eesti ärikeskkonnas.

Wermstock AS jätkab oma tegevust Eesti ettevõtlusmaastikul, olles kindlalt pühendunud oma klientidele ja järgides kõrgeimaid ärieetilisi standardeid.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.