Kontakteeru meiega, et saada personaalset nõustamist enda nägemuse täitmiseks!

LAFAENZA CERAMICA

LaFaenza Ceramica on samuti üks Cooperativa Ceramica d’Imola kaubamärkidest, mis on pühendunud nii elamute kui ka väikeste ja keskmise suurusega jaemüügiruumide sisekujundusele. Alates asutamisest on LaFaenza Ceramica koostöös rahvusvaheliselt tunnustatud disaineritega loonud ainulaadseid ja mitmekesiseid keraamilisi lahendusi. Nende tooted on korduvalt pälvinud disainiauhindu, rõhutades nende pidevat pühendumust loovusele ja innovatsioonile.
 
LaFaenza esindab kaasaegset, rafineeritud ja eristuvat stiili, mille aluseks on Itaalia keraamikatraditsioonid ja oskused. Nende tooted on tuntud oma kvaliteedi, disaini ning erakordse stiili poolest.
 
Wermstock pakub valikut LaFaenza Ceramica keraamilisi plaate, mis on ideaalne valik neile, kes hindavad ajatut elegantsi ning kvaliteeti. Valikus on seinaplaadid, põrandaplaadid, dekoratiivplaadid ja muud, mis aitavad luua ruumides erakordseid ja stiilseid interjööre.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.