IMOLA CERAMICA

Imola Ceramica on üks tuntumaid Cooperativa Ceramica d’Imola kaubamärke, mis eristub oma konkurentidest laia tootevaliku ja pikaajalise kogemuse poolest, ühendades oskuslikult traditsioonilise käsitöö kaasaegse disaini ja innovatsiooniga. Pärinedes võluvast Imola piirkonnast Itaalias, toovad need eksklusiivsed keraamilised plaadid igasse ruumi uue mõõtme.
 
Alates 1874. aastast on Cooperativa Ceramica d’imola olnud keraamikasektori etalon ning on tänaseks kasvanud üheks Itaalia suurimaks keraamiliste plaatide tootjaks, omades mainet erakordse stiili ja kvaliteedi poolest.
 
Wermstocki tootevalikust leiad laia valiku Imola keraamilisi plaate nagu vannitoa plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid, köögiplaadid, fassaadiplaadid jpm. Lisage oma ruumidesse Itaalia keraamika ainulaadne ilme ja kvaliteet Imola Ceramica plaadivalikuga.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.