GEBERIT

Geberit on juhtiv sanitaartehnika kaubamärk, mida iseloomustavad innovatsioon, kvaliteet ja praktilisus. Brändi tooted pakuvad kaasaegseid lahendusi vannitubadele ja tualettruumidele, ühendades tipptasemel tehnilised lahendused ning esteetilise disaini.
 
Pärinedes Šveitsist, on Geberit juba aastakümneid olnud sanitaartehnika valdkonnas eesrindlik jõud. Nende tootevalikus leidub vannitoa- ja WC-lahendusi, mis rõhutavad nii funktsionaalsust kui ka mugavust. Olenemata sellest, kas soovid loovaid disainielemente või nutikaid tehnilisi lahendusi, aitavad Geberiti tooted sul saavutada täiusliku sanitaartehnika keskkonna.
 
Wermstocki tootevalikust leiad Geberiti tooteid, mis sobivad suurepäraselt nii traditsioonilistesse kui ka kaasaegsetesse interjööridesse. Pakume nende kvaliteetseid WC seinasiseseid raame, loputusnuppe, duši äravoolurenne, trappe ja muid santaartehnika seadmeid ja süsteeme.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.