CE.SI

CE.SI on tunnustatud Itaalia keraamika kaubamärk, mille fookus on kvaliteedil ja mitmekülgsusel. Kaubamärgi tootevalikus leidub laia valikut keraamilisi lahendusi, mis sobivad nii sise- kui ka välistingimustesse.
 
CE.SI. keraamilisi plaate hinnatakse kogu maailmas ja need suudavad rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi ootusi. Pidev värvide uurimine koos valitud tooraine kasutamisega teeb CE.SI.’st rahvusvaheliselt tuntud liidri nii seina- kui ka põrandaplaatide glasuuritud keraamilise keraamika tootmises. Suurte suuruste, värvide ja viimistluste lai valik pakub lõputuid kombinatsioone ja huvitavaid lahendusi.
 
Wermstockil on hea meel pakkuda CE.SI keraamilisi plaate, mis võimaldavad luua kvaliteetset ja stiilset interjööri. Olenemata sellest, kas soovid luua elegantset vannituba või vastupidavat terrassi, aitavad CE.SI tooted sul saavutada soovitud tulemuse.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.