Kontakteeru meiega, et saada personaalset nõustamist enda nägemuse täitmiseks!

AVA CERAMICA

Ava Ceramica on silmapaistev Itaalia kaubamärk, mis on tuntud oma innovatsiooni, elegantsi ja erakordselt suurte keraamiliste plaatide poolest. Bränd esindab uusi suundi ja kaasaegset disaini, tuues värsket hingamist interjööridesse. Nende tootevalik peegeldab mitmekesisust nii disainis kui ka mustrites, võimaldades luua ainulaadseid ja isikupäraseid ruumilahendusi.
 
Itaalia keraamikatööstuse edendajana mõjutab Ava Ceramica suundumusi ning panustab uuendustesse, eriti erakordselt suurte plaatide valdkonnas. Nende plaadid on loodud mitte ainult esteetiliseks naudinguks, vaid ka praktilisuseks ja vastupidavuseks.
 
Wermstocki valikus on mitmekesine valik Ava Ceramica keraamilisi plaate, mis inspireerivad loovust ja võimaldavad interjööridele lisada värskust, moodsust ning suursugusust. Ava Ceramica tooted on ideaalne valik neile, kes otsivad disainilahendusi, mis väljendavad individuaalsust, kaasaegsust ja ülikaalukaid mõõtmeid.

Suundu Brändi veebilehele

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.