Segistid ja dušid

Segistid ja dušid

Hansgrohe - on aastal 1901 asutatud maailma juhtiv sanitaartehnika ja vannitoasisustuse tootja Saksamaalt, kelle tooteid iseloomustavad kõrge kvaliteet, suurepärane disain, äärmuseni lihvitud kasutajamugavus ja pikk kasutusperiood. Hansgrohe tooteid on korduvalt pärjatud kõrgete rahvusvaheliste disainiauhindadega. Toodete hulka kuuluvad valamusegistid, dušisegistid, dušid, vannisegistid, termostaatsegistid, dušipaneelid, laedušid, bideesegistid, valamud, vannid, kraanid, köögisegistid, vannitoa aksessuaarid, valamu sifoonid, vannisifoonid.

Axor - on Hansgrohe disaintoodete bränd, mille kollektsioonid on disainitud koostöös maailma juhtivate disainerite ja arhitektidega nagu näiteks Philippe Starck, Antonio Citterio, Patricia Urquiola, Jean-Marie Massaud, Ronan&Erwan Bouroullec ja teised. Need kollektsioonid pakuvad erinevaid lahendusi ja värskeid ideid oma unistuste vannitoa kujundamisel. Toodete hulka kuuluvad valamusegistid, vannisegistid, dušid, dušisegistid, termostaatsegistid, valamud, vannid, laedušid, köögisegistid, vannitoa aksessuaarid, vannitoa sisustus.

Nicolazzi - Itaalia tuntud segistite ja vannitoasisustuse tootja, kelle toodete hulka kuuluvad: valamusegistid, vannisegistid, dušisegistid, dušid, vannitoa aksessuaarid, kraanid, dušikomplektid, laedušid. Kõiki tooteid on võimalik tellida väga erinevate pinnaviimistlustega.

Dornbracht - Saksa kõrgelt hinnatud vannitoa ja spa lahenduste tootja. Dornbrachtil on väga lai ning huvitav  valik tooteid, mida iseloomustavad  esmaklassiline tootedisain, mis on saavutatud koostöös maailma juhtivate disaineritega ja kõrge kvaliteet. Toodete hulka kuuluvad: valamusegistid, vannisegistid, dušisegistid, dušid, laedušid, köögisegistid, vannitoa aksessuaarid, sanitaartehnika, vannitoasisustus.