Köögivalamud ja köögisegistid

Köögivalamud ja köögisegistid

Villeroy & Boch - on väga pika ajaloo ja suurte traditsioonidega Saksa sanitaartehnika, vannitosisustuse ja keraamilise plaadi tootja. Väga lai valik erinevale maitsele ja ka erineva hinnatasemega tooteid. Võimalik sisustada kogu oma vannituba vaid Villeroy & Bochi toodetega. Toodete hulka kuuluvad: vannid, dušialused, dušinurgad, WC-potid, valamud, vannitoamööbel, valamukapid, valmusegistid, dušisegistid, vannisegistid, dušid, keraamilised plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid, köögiplaadid, fassaadiplaadid, basseiniplaadid.

Hansgrohe - on aastal 1901 asutatud maailma juhtiv sanitaartehnika ja vannitoasisustuse tootja Saksamaalt, kelle tooteid iseloomustavad kõrge kvaliteet, suurepärane disain, äärmuseni lihvitud kasutajamugavus ja pikk kasutusperiood.Hansgrohe tooteid on korduvalt pärjatud kõrgete rahvusvaheliste disainiauhindadega. Toodete hulka kuuluvad valamusegistid, dušisegistid, dušid, vannisegistid, termostaatsegistid, dušipaneelid, laedušid, bideesegistid, valamud, vannid, kraanid, köögisegistid, vannitoa aksessuaarid, valamusifoonid, vannisifoonid.

Axor - on Hansgrohe disaintoodete brand, mille kollektsioonid on disainitud koostöös maailma juhtivate disainerite ja arhitektidega nagu näiteks Philippe Starck, Antonio Citterio, Patricia Urquiola, Jean-Marie Massaud, Ronan&Erwan Bouroullec ja teised. Need kollektsioonid pakuvad erinevaid lahendusi ja värskeid ideid oma unistuste vannitoa kujundamisel. Toodete hulka kuuluvad valamusegistid, vannisegistid ,dušid, dušisegistid, termostaatsegistid, valamud, vannid, laedušid, köögisegistid, vannitoa aksessuaarid, vannitoa sisustus.

Nicolazzi - Itaalia tuntud segistite ja vannitoasisustuse tootja, kelle toodete hulka kuuluvad: valamusegistid, vannisegistid, dušisegistid, dušid, vannitoa aksessuaarid, kraanid, dušikomplektid, laedušid. Kõiki tooteid on võimalik tellida väga erinevate pinnaviimistlustega.

Dornbracht - Saksa kõrgelt hinnatud vannitoa ja spa lahenduste tootja. Dornbrachtil on väga lai ja huvitav valik tooteid, mida iseloomustavad esmaklassiline tootedisain, mis on saavutatud koostöös maailma juhtivate disaineritega ja kõrge kvaliteet. Toodete hulka kuuluvad: valamusegistid, vannisegistid, dušisegistid, dušid, laedušid, köögisegistid, vannitoa aksessuaarid, sanitaartehnika, vannitoasisustus.