Aurusaunad ja dušinurgad

Aurusaunad ja dušinurgad

Toodete kataloog (PDF)

Aurusaun – tehnoloogia ja loomulikkus

Teie saunast ei tohiks see iidne veega ravimise ja veest mõnu tundmise viis küll puududa. Vähe sellest, et aurusaun parandab enesetunnet – tohtrid soovitavad seda ka mitme tõve ravimiseks ja vältimiseks. Jacuzzi™ on pidanud õigemaks pühendada mitte Soome sauna, vaid aurusauna tehnoloogia väljaarendamisele, sest see on leebem ning on tüüpiline Vahemere piirkonna kultuurile, millele on kahtlemata omane populaare ja ahvatlev traditsioon elumõnusid veelgi mõnusamaks muuta. Te teete oma personaalse aurusaunaseansi läbi mugavas isteasendis ning naudite äärmiselt kasulikke ja meelepäraseid essentse, millega täidab õhku eriline lõhnapihusti.  

Kaskaaddušš – tõeline eludušš

Dušikabiini ühes seinas paikneb seljatoe ja mugava istmega varustatud nišš. Selles orvas istudes saate teha läbi virgutava elamuse, mida pakub ühest või kahest orva ülaossa paigutatud otsikureast välja paiskuv kosesarnane dušš. See kosk langeb takistamatult teie õlgadele ja kuklapiirkonnale. Vesi ladiseb kõigepealt nendele kehaosadele, et mähkida seejärel endasse kogu Teie keha. Duši mõju on äärmiselt tugev ja mööda ihu laiali valguv heaolutunne saabub silmapilkselt. Seda funktsiooni on võimalik käivitada ühe ainsa klahvivajutusega, kusjuures sellesama klahvi abil saate kose ka seisma panna.

Rotatsioondušš – stimuleerivad mõnude spiraalid

Rotatsioonisüsteem koosneb kolmest seadistatavast dušiõlast, millest paiskuvad välja sügavuti tungivat head enesetunnet tekitavad lõbusalt spiraalsed veejoad. Nende pöörlemiskiirus sõltub survest teie veevärgis.

Šoti dušš – elustab kogu keha

Kui massaaž sooja veega leevendab teie pingeid ja lõdvestab lihaseid, siis vaimse ja füüsilise tarmu taastamiseks piisab ühestainsast külmavärinast. Ning soojade ja külmade veejugade vaheldumine annab veelgi parema tulemuse. See on 17. sajandi tuntud veega ravitseja Abbot Kneissi ammune soovitus – tema avastaski selle vana raviviisi uuesti ja tõstis taas kilbile. Te saate hõlpsasti antavate käskude abil ja tänu arvukatele otsikutele muuta külma ja sooja vee vaheldumise kiirust ja intensiivsust nii kuidas ise soovite.

Hinnalised ja täpsed detailid ning väärtuslikud üksikosad

  • Termostaatsegisti abil saate valida enda jaoks ideaalselt sobiva temperatuuri ja hoida ühtlasena, ükskõik millist funktsiooni te ka ei aktiveeriks.
  • Vormikas katuslagi (Turbo, Turco ja TT variandil) ei lase veeaurudel ümbritsevasse keskkonda hajuda. Kui tahate, võite lae ka avada – siis ei kattu aknad uduga.
  • Tänu istmele tunnevad ennast dušikabiinis mugavalt ka lapsed ja eakamad inimesed. Libastumisohu hoiab ära libisemisvastane põrandakate.
  • Ruumi säästmiseks on kabiinil lükanduks.
  • Mitmel mudelil on uksega varustatud kapp hommikumantli jaoks. Viimaks ometi saate dušikabiinis lahti rõivastuda ja ennast seal kuivatada ega pea veest tilkuvana välja astuma ja külmetuma.
  • Kõige uuem funktsioon on püsiv aurukliima, mis laseb teil auru soodsa toime täiel määral ära kasutada – ventilaator hoiab auru temperatuuri kabiinis konstantsena.
  • Eriseade annab teile võimaluse esmane veejuga kõrvale suunata – et saaksite mugavalt jalaga järele katsuda, kas vesi on ikka õige soojusega.

Lisaseadmed meelte mõnuks

Mõnele Jacuzzi™ dušikabiinile on paigaldatud stereoraadio – proovige seda! Kui te kuulate AM/FM raadiot ühel kuuest programmeeritavast kanalist, üllatab selle heli teid alati oma kvaliteedi, täpsuse ja võimsusega. Samal ajal saate nautida midagi isikupärast, valides oma maitse kohaselt välja essentsid, mida lõhnapihusti dušikabiini piserdab.

Flexa mudelite mugavus ja eripära – telefon ja võimas kosk

  1. Mitut dušikabiini on võimalik varustada ka telefoniga. Kabiiniseina keskpaigas asetsev mikrofon ja kaks valjuhääldit lasevad Teil käsi abiks võtmata vestluskaaslasega suhelda. Süsteem töötab teie telefoniliini külge ühendatud ümberlüliti vahendusel.
  2. Erinevalt teistest, kõigest “nõrguva” kaskaaddušiga varustatud mudelitest on dušikabiinil Flexa Tower ja Flexa Twini kombineeritud mudelil ka meeldiv “võimsuskosk”. Veejuga on äärmiselt jõuline, vooluhulk ligikaudu 170 liitrit minutis. Juga paiskub välja ühestainsast otsikust ja kui te viibite duši all tavalises asendis, langeb see teie õlgadele. Aga kui te ennast liigutate, satub juga sellele kehaosale, kuhu seda suunata tahate. Süsteem võib töötada nii kuuma kui ka külma veega, omades seega mitmekesist – lõõgastavat, ravivat või toniseerivat – toimet. Süsteemi peamine eelis on see, et vesi ei lähe raisku, vaid suunatakse läbi pumba taas ringlusse. Nii on tagatud märkimisväärne vee- ja energiasääst.                    

Hõlpsasti ja elegantselt teie vannituppa

Jacuzzi™ dušikabiini paigaldamiseks vajalikud toimingud ei erine kuigivõrd töödest tavalise dušikabiini paigaldamisel. Mõningal määral teistsugused on ainult elektriühendused. Kabiinid ei vaja lisatoestust – põhi monteeritakse metallalusele, mis võimaldab ka kõikide teiste üksikosade kiiret paigaldamist.

Katlakivi eemaldamise süsteem

See funktsioon, mille rakendumise kohta annab märku signaallambi süttimine näidikul, muudab võimalikuks aurusauna kuumuti perioodilise puhastamise vastavasse mahutisse kallatud erivedeliku abil, mis kõrvaldab tekkinud lubjakihi. Säärane turvalisust ja laitmatut tööd tagav seade on üks ahvatlevamaid võimalusi, mida üks dušikabiin suudab teile pakkuda.