Keraamilised plaadid
Keraamilised plaadid

Imola Ceramica - Itaalia vanim ja tänasel päeval üks suurematest  keraamilise plaadi tootjatest, asutatud  aastal 1874. Imola Ceramicat iseloomustab väga lai tootevalik: keraamilised plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid, fassaadiplaadid, köögiplaadid, trepiplaadid. Nad on alati esimeste hulgas innovaatiliste tehnoloogiate juurutamisel ja uute trendide loomisel. Väga pikk ajalugu ja kirg keraamilise plaadi vastu on teinud Imola Ceramicast turuliidri maailmas, kvaliteetse keraamilise plaadi osas.

Arkim - Imola Ceramica väga suure kulumiskindlusega keraamilise plaadi  kaubamärk. Arkimi tooteid  iseloomustavad parimad tehnilised näitajad ja esteetilised lahendused, arvestades tänapäeva arhitektuuri  kõrgeid nõudmisi. Tootevalikus põrandaplaadid, seinaplaadid ja fassaadiplaadid.

Lafaenza Ceramica - La Faenza Ceramica on Itaalia keraamilise plaadi  tootja, kelle tooteid iseloomustab tippklassi disain. Põrandaplaadid ja seinaplaadid, mis väljendavad uut elegantsi ja sobivad ideaalselt ka kõige nõudlikumasse interjööri ja kõige rafineeritumale maitsele.

Villeroy&Boch - Villeroy & Boch on väga pika ajaloo ja suurte traditsioonidega Saksa sanitaartehnika, vannitoasisustuse ja keraamilise plaadi tootja. Väga lai valik erinevale maitsele ja ka erineva hinnatasemega tooteid.

Aparici - Hispaania keraamilise plaadi, seinaplaadi, põrandaplaadi ja köögiplaadi tootja kelle tooteid iseloomustab eelkõige väga lai valik ja kõrge kvaliteet. Esindatud on nii klassikalised tooteseeriad, kui ka seeriad mis on inspireeritud tänapäeva viimastest moetrendidest.

Mosaiikplaadid, klaasmosaiik
Mosaiikplaadid, klaasmosaiik

Vitrogres - Hispaania tootja, kelle toodete hulka kuuluvad: klaasmosaiik, mosaiikplaadid, dekoratiivplaadid klaasist, basseiniplaadid. Väga lai valik erinevaid värve, pinnaviimistlusi ja mosaiigi kujusid ning suuruseid.

Trend - Itaalia tootja kelle toodete hulka kuuluvad: klaasmosaiik, mosaiikplaadid, dekoratiivplaadid klaasist, basseiniplaadid ning kunstkivist plaadid ja tööpinnad.

Imola Ceramica -Itaalia vanim ja tänasel päeval üks suuremates  keraamilise plaadi tootjatest, asutatud  aasta 1874.Imola Ceramicat iseloomustab väga lai tootevalik: keraamilised plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid ,fassaadiplaadid, köögiplaadid, trepiplaadid.Nad on alati esimeste hulgas innovaatiliste tehnoloogiate juurutamisel ja uute trendide loomisel.Väga pikk ajalugu ja kirg keraamilise plaadi vastu on teinud Imola Ceramicast turuliidri maailmas, kvaliteetse keraamilise plaadi osas.

WC potid ja valamud
WC potid ja valamud

Duravit - Duravit on juhtiv Saksa sanitaartehnika, vannitoasisustuse, vannitoamööbli tootja, kelle erinevaid vannitoakollektsioone ja tooteid on disaininud  Norman Foster, Philippe Starck, Sieger design, Matteo Thun, EOOS Group ja paljud teised. Kõik tooted oma uue ja isikupärase vannitoa sisustamiseks. Toodete hulka kuuluvad valamud, WC potid, seinapealsed WC-d, valamukapid, vannitoapeeglid, peeglikapid, vannid, mullivannid, dušialused, dušinurgad, vannitoakapid, aurusaunad, saunad ja köögivalamud.

Kerasan - Kerasan on Itaalia sanitaartehnika tootja kelle toodete hulka kuuluvad:vannitoamööbel, valamud, valamukapid, WC-potid, vannid, bideed, segistid, valamusegistid, vannisegistid, dušid, vannitoa aksessuaarid, vannitoapeeglid.

Villeroy&Boch - Villeroy & Boch on väga pika ajaloo ja suurte traditsioonidega Saksa sanitaartehnika, vannitoasisustuse ja keraamilise plaadi tootja. Väga lai valik erinevale maitsele ja ka erineva hinnatasemega tooteid. Võimalik sisustada kogu oma vannituba vaid Villeroy & Bochi toodetega. Toodete hulka kuuluvad: vannid, dušialused, dušinurgad, WC-potid, valamud, vannitoamööbel, valamukapid, valamusegistid, dušisegistid, vannisegistid, dušid, keraamilised plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid, köögiplaadid, fassaadiplaadid, basseiniplaadid.

Vannitoamööbel
Vannitoamööbel

Duravit - Duravit on juhtiv Saksa sanitaartehnika, vannitoasisustuse,vannitoamööbli tootja, kelle erinevaid vannitoakollektsioone ja tooteid on disaininud  Norman Foster, Philippe Starck, Sieger design, Matteo Thun, EOOS Group ja paljud teised. Kõik tooted oma uue ja isikupärase vannitoa sisustamiseks.Toodete hulka kuuluvad valamud, WC potid,seinapealsed WC-d, valamukapid, vannitoapeeglid, peeglikapid, vannid, mullivannid, dušialused, dušinurgad, vannitoakapid, aurusaunad, saunad ja köögivalamud.

Kerasan - Kerasan on Itaalia sanitaartehnika tootja kelle toodete hulka kuuluvad: vannitoamööbel, valamud, valamukapid, WC-potid, vannid, bideed, segistid, valamusegistid, vannisegistid, dušid, vannitoa aksessuaarid, vannitoapeeglid.

Villeroy&Boch - Villeroy & Boch on väga pika ajaloo ja suurte traditsioonidega Saksa sanitaartehnika, vannitosisustuse ja keraamilise plaadi tootja. Väga lai valik erinevale maitsele ja ka erineva hinnatasemega tooteid. Võimalik sisustada kogu oma vannituba vaid Villeroy & Bochi toodetega. Toodete hulka kuuluvad: vannid, dušialused, dušinurgad, WC potid, valamud, vannitoamööbel, valamukapid, valamusegistid, dušisegistid, vannisegistid, dušid, keraamilised plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid, köögiplaadid, fassaadiplaadid, basseiniplaadid.

Segistid ja dušid
Segistid ja dušid

Hansgrohe - on aastal 1901 asutatud maailma juhtiv sanitaartehnika ja vannitoasisustuse tootja Saksamaalt, kelle tooteid iseloomustavad kõrge kvaliteet, suurepärane disain, äärmuseni lihvitud kasutajamugavus ja pikk kasutusperiood. Hansgrohe tooteid on korduvalt pärjatud kõrgete rahvusvaheliste disainiauhindadega. Toodete hulka kuuluvad valamusegistid, dušisegistid, dušid, vannisegistid, termostaatsegistid, dušipaneelid, laedušid, bideesegistid, valamud, vannid, kraanid, köögisegistid, vannitoa aksessuaarid, valamu sifoonid, vannisifoonid.

Axor - on Hansgrohe disaintoodete bränd, mille kollektsioonid on disainitud koostöös maailma juhtivate disainerite ja arhitektidega nagu näiteks Philippe Starck, Antonio Citterio, Patricia Urquiola, Jean-Marie Massaud, Ronan&Erwan Bouroullec ja teised. Need kollektsioonid pakuvad erinevaid lahendusi ja värskeid ideid oma unistuste vannitoa kujundamisel. Toodete hulka kuuluvad valamusegistid, vannisegistid, dušid, dušisegistid, termostaatsegistid, valamud, vannid, laedušid, köögisegistid, vannitoa aksessuaarid, vannitoa sisustus.

Nicolazzi - Itaalia tuntud segistite ja vannitoasisustuse tootja, kelle toodete hulka kuuluvad: valamusegistid, vannisegistid, dušisegistid, dušid, vannitoa aksessuaarid, kraanid, dušikomplektid, laedušid. Kõiki tooteid on võimalik tellida väga erinevate pinnaviimistlustega.

Dornbracht - Saksa kõrgelt hinnatud vannitoa ja spa lahenduste tootja. Dornbrachtil on väga lai ning huvitav  valik tooteid, mida iseloomustavad  esmaklassiline tootedisain, mis on saavutatud koostöös maailma juhtivate disaineritega ja kõrge kvaliteet. Toodete hulka kuuluvad: valamusegistid, vannisegistid, dušisegistid, dušid, laedušid, köögisegistid, vannitoa aksessuaarid, sanitaartehnika, vannitoasisustus.

Radiaatorid
Radiaatorid

Zehnder - on Saksa küttesüsteemide tootja ,kelle põhilisteks toodeteks on: radiaatorid, vannitoaradiaatorid, dekoratiivsed radiaatorid. On olemas nii elektrilised radiaatorid, kui ka keskkütte süsteemi ühendatavad radiaatorid.

Vannid, mullivannid ja basseinid
Vannid, mullivannid ja basseinid

Duravit - on juhtiv Saksa sanitaartehnika, vannitoasisustuse,vannitoamööbli tootja, kelle erinevaid vannitoakollektsioone ja tooteid on disaininud  Norman Foster, Philippe Starck, Sieger design, Matteo Thun, EOOS Group ja paljud teised. Kõik tooted oma uue ja isikupärase vannitoa sisustamiseks.Toodete hulka kuuluvad valamud, WC potid,seinapealsed WC-d,valamukapid,vannitoapeeglid,peeglikapid,vannid,mullivannid,dušialused,dušinurgad,vannitoakapid,aurusaunad,saunad, köögivalamud.

Villeroy & Boch - on väga pika ajaloo ja suurte traditsioonidega Saksa sanitaartehnika, vannitosisustuse ja keraamilise plaadi tootja. Väga lai valik erinevale maitsele ja ka erineva hinnatasemega tooteid. Võimalik sisustada kogu oma vannituba vaid Villeroy & Bochi toodetega. Toodete hulka kuuluvad: vannid, dušialused, dušinurgad, WC potid, valamud, vannitoamööbel, valamukapid, valmusegistid, dušisegistid, vannisegistid, dušid, keraamilised plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid, köögiplaadid, fassaadiplaadid, basseiniplaadid.

Kerasan - on Itaalia sanitaartehnika tootja kelle toodete hulka kuuluvad:vannitoamööbel,valamud,valamukapid,WC potid,vannid,bideed,segistid,valamusegistid,vannisegistid,dušid,vannitoa aksessuaarid,vannitoapeeglid.

Jacuzzi - on Itaalia tootja kelle toodete hulka kuuluvad: massaaživannid, mullivannid, minibasseinid, dušinurgad, aurusaunad. Tänapäevased koduspa lahendused lõõgastumiseks ja naudinguks.

Aurusaunad ja dušinurgad
Aurusaunad ja dušinurgad

Jacuzzi - on Itaalia tootja kelle toodete hulka kuuluvad: massaaživannid, mullivannid, minibasseinid, dušinurgad, aurusaunad. Tänapäevased koduspa lahendused lõõgastumiseks ja naudinguks.

Duka - Itaalia tootja kelle tootevaliku moodustavad dušinurgad, dušiseinad, dušikabiinid.

Terrakota
Terrakota

Juba sajandeid on terrakota traditsiooni juured olnud Floretini regioonis, kuna seal leiduv savi tagab toote unikaalse tooni ja kvaliteedi. Aja jooksul on terrakotast saanud üks põhilisemaid kattematerjale. Viimase sajandi kõige silmapaistvamad terrakota lahendused kuuluvad Il Ferronele. Praeguseks on firmast saanud maailma juhtivaid brände selles valdkonnas.

Il Ferrone kvaliteedi tagavad käsitööliste meisterlikkus, tehnoloogia pidev uurimine ja arendamine ning tasemel tööstuslik tootmine.

Terrakota on naturaalne materjal, mis on säilitanud oma ilu ja iseloomu sajandist sajandisse. Ta hingab ja elab oma elu, see omakorda lisab soojust igasse keskkonda.

Terrakota puhul ei ole enam tegemist vaid tema algupärase lihtsakoelisusega - tänaseks on ta laialdaselt kasutusel ka modernsete ehituste juures, nii sees kui väljas. Terrakotat hindab aina laienev hulk arhitekte üle maailma.

Köögivalamud ja köögisegistid
Köögivalamud ja köögisegistid

Villeroy & Boch - on väga pika ajaloo ja suurte traditsioonidega Saksa sanitaartehnika, vannitosisustuse ja keraamilise plaadi tootja. Väga lai valik erinevale maitsele ja ka erineva hinnatasemega tooteid. Võimalik sisustada kogu oma vannituba vaid Villeroy & Bochi toodetega. Toodete hulka kuuluvad: vannid, dušialused, dušinurgad, WC-potid, valamud, vannitoamööbel, valamukapid, valmusegistid, dušisegistid, vannisegistid, dušid, keraamilised plaadid, põrandaplaadid, seinaplaadid, köögiplaadid, fassaadiplaadid, basseiniplaadid.

Hansgrohe - on aastal 1901 asutatud maailma juhtiv sanitaartehnika ja vannitoasisustuse tootja Saksamaalt, kelle tooteid iseloomustavad kõrge kvaliteet, suurepärane disain, äärmuseni lihvitud kasutajamugavus ja pikk kasutusperiood.Hansgrohe tooteid on korduvalt pärjatud kõrgete rahvusvaheliste disainiauhindadega. Toodete hulka kuuluvad valamusegistid, dušisegistid, dušid, vannisegistid, termostaatsegistid, dušipaneelid, laedušid, bideesegistid, valamud, vannid, kraanid, köögisegistid, vannitoa aksessuaarid, valamusifoonid, vannisifoonid.

Axor - on Hansgrohe disaintoodete brand, mille kollektsioonid on disainitud koostöös maailma juhtivate disainerite ja arhitektidega nagu näiteks Philippe Starck, Antonio Citterio, Patricia Urquiola, Jean-Marie Massaud, Ronan&Erwan Bouroullec ja teised. Need kollektsioonid pakuvad erinevaid lahendusi ja värskeid ideid oma unistuste vannitoa kujundamisel. Toodete hulka kuuluvad valamusegistid, vannisegistid ,dušid, dušisegistid, termostaatsegistid, valamud, vannid, laedušid, köögisegistid, vannitoa aksessuaarid, vannitoa sisustus.

Nicolazzi - Itaalia tuntud segistite ja vannitoasisustuse tootja, kelle toodete hulka kuuluvad: valamusegistid, vannisegistid, dušisegistid, dušid, vannitoa aksessuaarid, kraanid, dušikomplektid, laedušid. Kõiki tooteid on võimalik tellida väga erinevate pinnaviimistlustega.

Dornbracht - Saksa kõrgelt hinnatud vannitoa ja spa lahenduste tootja. Dornbrachtil on väga lai ja huvitav valik tooteid, mida iseloomustavad esmaklassiline tootedisain, mis on saavutatud koostöös maailma juhtivate disaineritega ja kõrge kvaliteet. Toodete hulka kuuluvad: valamusegistid, vannisegistid, dušisegistid, dušid, laedušid, köögisegistid, vannitoa aksessuaarid, sanitaartehnika, vannitoasisustus.

WC raamid ja trapid
WC raamid ja trapid

Geberit - Šveitsis peakontorit omav maailma juhtiv sanitaartehnika ja vannitoa sisustuse tootja, kellel on tootmisüksusi erinevates riikides. Pakume nende kvaliteetseid WC seinasiseseid raame, loputusnuppe, duši äravoolurenne, trappe ja muid santaartehnika seadmeid ja süsteeme.https://www.geberit.ee/et/

Tece - Saksa kvaliteetne sanitaartehnika ja vannitoasisustuse tootja, kelle laias tootevalikus on WC seinasisesed raamid, loputusnupud, äravoolurennid, põrandatrapid ja palju muid sanitaartehnika tooteid. https://www.tece.com/ee

HANSGROHE KAMPAANIA
HANSGROHE KAMPAANIA

Hansgrohe duššidel ja segistitel nüüd kergemad hinnad.
Hinnad all kuni -30%