Radiaatorid

Radiaatorid

Zehnder on Saksa-Šveitsi taustaga Euroopa- ja maailma juhtiv kütteelementide tootja, alustades terasetöötlemist juba aastal 1923. Zehnderi tooteportfell jaguneb nelja ärisuuna vahel: vannitoa disainradiaatorid, elutoa kütteelemendid, kiirguskütte paneelid ja värske õhu süsteemid.
Zehnderi radiaatorid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest terasest ja saadaval mitmekesises viimistlusvalikus; alustades klassikalisest valgest ning lõpetades kõigi RAL värvikombinatsioonidenidega.
Samuti on võimalik radiaatoreid tellida kroomitud või metallikviimistluses või sootuks roostevabast terasest toodetuid mudeleid.
Zehnder alustas esimesena maailmas vannitoa disainradiaatorite tootmist 1980 aastal, kui tutvustati spetsiaalset vannituppa loodud disainradiaatorit
Zehnder Universal. Järgnesid juba klassikaks muutunud rätikukuivatus radiaatorid Art Deco, Sculptur ja Yucca.
Zehnder vannitoa radiaatorid on saadaval kolmes baaskütte versioonis: elektril põhinevad, avatud süsteemidele loodud ja klassikalisel keskküttel toimivatena.

Villeroy & Boch ja Zehnder töötasid välja 2003 aastal disainradiaatorite seeria 'Villeroy & Boch by Zehnder'.
Elegantsed radiaatorid sobituvad Villeroy & Boch vannitoa kollektsioonidega, mis on loodud samade disainerite poolt saavutamaks terviklikku, esteetilist vannitoa lahendust.