Mosaiikplaadid, klaasmosaiik

Mosaiikplaadid, klaasmosaiik

Vitrogresi klaasmosaiik on mõeldud   seintele ja põrandatele, katteks, dekoratsiooniks või aktsendiks. See on ilmastikutingimustele suurepäraselt vastupidav kõrgetasemeline materjal.

Kuna aeg, kemikaalid ega elusorganismid ei tekita Vitrogresi klaasmosaiigile mingit kahju, sobib see ideaalselt kasutamiseks vannitubade, saunade ja basseinide kujundamisel.

Lisaks mustrivarjunditele pakub klaasmosaiik ka tekstuuri. Erinevaid kompositsioone kasutades on lihtne lisada pinnale iseloomulikkust ja omapära, mis siiski ei lõhu keskkonna homogeensust.

Vitrogres pakub mosaiigitükke väga erinevas suuruses ja värvitoonis. Sealhulgas on kliendil võimalik tellida mosaiikpilt oma joonistusest või ideest. Erinevaid toote kombinatsioone kasutades on võimalik saavutada esteetiliselt kauneid ja väga dekoratiivseid lahendusi.

Paigaldamine

Pind kaetakse 2-3 cm'i paksuse liimi või tsemendisegu kihiga, millele asetatakse mosaiikplaadid. Kinnitamiseks hõõrutakse pinda puidust või kummist paigaldustallaga. Seejärel niisutatakse ja eemaldatakse plaatide paberkate. Kui tekkinud praht ära pühitud täidetakse vuugid spetsiaalse seguga ja viimistletakse švammiga.

 

Trend on vool. See on energia, liikumine, areng. See on nägemus tulevikust, võime realiseerida uudseid materjale ja värvikombinatsioone.
Itaalia käsitöö ja ameerikaliku temperamendi segu on oma uuendusmeelsusega Trend'i mosaiigikollektsioonis väljendanud loomingulise jõulisusega.

Värviline klaas, aglomeraat, email, lehtkuld, mosaiikplokk (terrera) ja looduslik kivi: ainulaadne lahendus milles värv, kuju ja materjal sulanduvad täiuslikuks harmooniaks.

Trend asutati 2000.a. Pino Bisazza poolt. Tooteartikliteks klaasmosaiik, aglomeraat, kivi ning Veneetsia email, on Trendist saanud tööstusliider ning uute trendide eelkäija. Klaasmosaiiki kasutatakse põrandal, seintel, sisekujunduses, välisfassaadil, linnakujunduses ning hotellides ja kruiisilaevadel.

Aglomeraadi eelisteks on tema kuumuse-ja hapete kindlus ning suur tugevus. Valmistud nö. rohelisel teel, saab aglomeraati kasutada nii põrandatel kui seintel, samuti saab temast hõlpsasti erinevaid pilte kombineerida ja valmistada ka näit. köögitasapindasid. Tänud oma null veeimavusele ja suurtele mõõtmetele saab aglomeraade kasutada kõrgete hügieeninõuetega kohtades, näit. haiglad, lasteaiad jne.